Skocz do zawartości
Forum

Bardzo częste zawroty głowy


Gość Regina12

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temu pojawiły się u mnie zawroty głowy, miałam robiony TK głowy który nic złego nie wykazał. Te zawroty pojawiały się co jakiś czas, ale nie z tak dużą częstotliwością... Teraz mam je codziennie praktycznie cały czas od miesiąca, jest to uczucie jakbym po prostu cały czas się chwiała, mimo iż stoję idę prosto, albo siedzę, leżę, nagle zaczyna mi wirować wszystko i przestaje, dodatkowo jeszcze mnie to bardzo stresuje bo jestem za granicą w pracy i nie mogę iść do lekarza, dopiero za 2 tyg będę w PL. Nie wiem co może być tego przyczyną, od kiedy pamiętam dodatkowo mam dzwonienie w uszach bez przerwy i "śnieg optyczny", a dodatkowo zniesioną lordozę szyjną... czy to może być ze sobą powiązane? Martwię się, że zemdleję, albo coś mi się stanie, a pracuję przy osobie starszej i nie mogłaby mi nawet pomóc... Te zawroty pojawiają się nawet przy nieruchomym siedzeniu.. pomocy!

Odnośnik do komentarza

Ja polecam skontrolować kręgosłup, też miałam zawroty głowy nieznanej przyczyny i okazało się, że właśnie wszystko pochodziło od kręgosłupa, a na ten trop wpadli dopiero rehabilitanci z RehaPro w Krakowie, których odwiedzam od tamtego czasu regularnie. mój stan się bardzo poprawił, proszę szukać może w tym kierunku

Odnośnik do komentarza

Ja polecam skontrolować kręgosłup, też miałam zawroty głowy nieznanej przyczyny i okazało się, że właśnie wszystko pochodziło od kręgosłupa, a na ten trop wpadli dopiero rehabilitanci z RehaPro w Krakowie, których odwiedzam od tamtego czasu regularnie. mój stan się bardzo poprawił, proszę szukać może w tym kierunku

Odnośnik do komentarza
Gość majka9383398

~Ewa58
Ja polecam skontrolować kręgosłup, też miałam zawroty głowy nieznanej przyczyny i okazało się, że właśnie wszystko pochodziło od kręgosłupa, a na ten trop wpadli dopiero rehabilitanci z RehaPro w Krakowie, których odwiedzam od tamtego czasu regularnie. mój stan się bardzo poprawił, proszę szukać może w tym kierunku

To ciekawe co piszesz, bo ja też chodziłam do fizjoterapeuty tam, pan Piotr pomógł mi właśnie z tym problemem, a wcześniej brałam garść leków. Okazało się, że to od kręgosłupa szyjnego...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...