Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ninaa123

Brak efektu powiększenia ust

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ninaa123

Witam,
niedawno został przeprowadzony u mnie zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym. Użyto 1 ml kwasu. Niestety efekt zniknął w przeciągu kilku dni. Dodam że zdiagnozowano u mnie Hashimoto. Wyniki są w normie. Co może być przyczyną nieutrzymania się efektu? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pokierola

Botox nie będzie tak skuteczny jak twoja własna tkanka, ale wtedy zabieg jest też bardziej inwazyjny. Mnie po czasie zmęczył botoks i zrobilam sobie operacje u chirurga Łątkowskiego w Polanicy. Jak już pozbyłam się opuchlizny to efekt został na dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Possible55

dlaczego piszesz o botoksie? przecież botoksu o ile pamiętam nie wstrzykuje się w usta. Tylko kwas hialuronowy. Jaki miałas kwas wstrzyknięty? Tzn jaki preparat? Może powinnaś spróbować ostrzyknięcia Restylane kysse? Może poszukaj innego dobrego gabinetu medycyny estetycznej i tam Ci doradzą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ranczao

Ja tez sobie robiłam usta dwa miesiące temu i efekt jest bardzo ładny, bo są trochę większe ale nie przypominają karpia. Robiłam u pani doktor w klinice dr legrand.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena456

Równiez miałam powiększane usta preparatem Restylane i efekt bardzo fajny, naturalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dianag

Tez robiłam w dr legrand i efekt jest bardzo naturalny, miałam problem z asymetria warg a ter@z tego wreszcie nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Volta33

Jak jest hashimoto to własnie za bardzo nie powiększysz tych ust. kwas sie szybko wchłonie. Moim zdaniem zanim w ogóle kobieta sie wybiera na powiększanie ust powinna o tym powiedzieć lekarzowi. Ja myślę, ze zaproponuje na pewno wtedy co innego. Co do kwasu to także miałam powiększanie preparatem restylane Kysse

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiolettas56

~Dianag
Tez robiłam w dr legrand i efekt jest bardzo naturalny, miałam problem z asymetria warg a ter@z tego wreszcie nie widać.

Trzyma Ci się jeszcze efekt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Yuna

zakładam że to może być kwestia "specjalisty" który robił ci zabieg i preparatu... ja jeżdżę na powiększanie i modelowanie ust do Konstantynowa pod Łodzią - do Alluresthétique. Tam pracują dwie świetne panie doktor - doktor Ewa i doktor Lilianna. Fantastyczne kobiety z dużym doświadczeniem oraz "okiem" do zabiegów. Od nich z gabinetów wyjdziesz piękna:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karinakara

Nawet nie wiedziałam, że przy hashimoto może być taki problem. Ja powiększałam usta w Elite w Warszawie u dr Janasik, efekt naturalny, bardzo mi się podoba. Na początku byłam trochę przerażona bo usta były opuchnięte, ale ostatecznie jest ok. Usta jednak dużo dodają urody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominika Jher

Ja na powiększenie ust zdecydowałam się jakiś ms temu i to była bardzo dobra decyzja. Dzięki temu zabiegowi mam bardzo ładne usta , większe i ładnie wymodelowane. Wygladają bardzo naturalnie. Zabieg polecam jak również klinikę Magnopere w Krakowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Halina gerer

Polecam powiększanie ust w Krakowie w gabinecie MTT Estetica . Pani robi to bardzo profesjonalnie. Ja robiłam akurat kwasem hialuronowym, ale zabieg poprzedzony jest konsultacją, więc każdy dopasuje coś pod siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolanja33

Przede wszystkim polecam najpierw sie przebadać, potem z wynikami przejsc się do lekarza medycyny estetycznej i tam  niech lekarz zdecyduje co dalej. Co do preparatu to bardzo polecam Restylane Kysse. Efekt naturalny, bardzo ładny, dobre nawilżenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość warotka

warto sprawdzić opinie o miejscu w którym chcemy zdecydować sie na zabieg, ja zanim posżłam na powiększanie ust do magic visage, dokąłdnie sprawdziłam co i jak, więc wiedziałam, że mogę spodziewać się dobrego efektu i się nie zawiodłam, usta są piękne, idealnie powiększone, jędrne i nadal zachowały naturalny wygląd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...