Skocz do zawartości
Forum

Problemy z jelitami


Gość Kamilek91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 27 lat od ponad dwóch lat mam problemy z układem trawiennym dodam że wcześniej leczyłem się na nerwicę a zaczęło się od tego że podczas wypróżniania zauważyłem na stolcu dużo świeżej krwi od tamtej pory mam ciągłe problemy z brzuchem przelewanie bulgotanie bóle w rożnych częściach brzucha przeważnie w kolo pępka czasami podbrzusze promieniuje do pleców czasami cały brzuch ale przeważnie ból jest wędrujący czasami po wypiciu kawy na czczo mam chwilowy silny kurczowy ból podbrzusza wzdęcia i uciążliwe gazy stolce mają przeważnie konsystencje papkowatą czasami z niestrawionymi resztkami pokarmu od czasu do czasu pojawia się krew zawsze jest świeża ciemno czerwona (koloru wiśni) przeważnie przy oddawaniu stolca lub po boli mnie odbyt mam zdiagnozowaną szczelinę odbytu przez proktologa badaniem per rectum brzuch jest zawsze napięty i wzdęty jak naciskam mocno w lewym dole biodrowym czuje podłużne zgrubienie które nie boli i zmniejsza się po wypróżnieniu czy to może być guz ?wypróżniam się raz czasami dwa razy dziennie po wypróżnieniu często czuję lekką ulgę nie mam biegunek wodnistych dodam ze miałem robioną gastroskopię i wyszło zapalenie żołądka i dużo żółci a także bakteria h.pylori leczyłem się ale objawy jelitowe mam nadal raz jest lepiej raz gorzej zawsze jest taki dyskomfort w jamie brzusznej robiłem kalprotektyne w normie morfologia w normie ob 10(zakres do 12)i crp 4,2 (zakres do 5) test na krew utajoną negatywny teraz czekam na kolonoskopię (długie terminy)nie trace na wadze apetyt mam proszę pomóżcie mi jakie badania mogę jeszcze zrobić zanim zrobię kolonoskopię ? jakie objawy daje rak jelita ? u mnie w rodzinie nikt nie chorował czy mogę mieć raka ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...