Skocz do zawartości
Forum

Strzyżenie kręconych włosów


Gryzaczek20

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem za tym by długość została, dłuższe włosy wyciągną okrągłą buzię. Ja osobiście pocieniowałabym sam tył by nie było efektu płaskiej nasady i dużej objętość na długościach i końcach i zyskałabyś ładnie ukształtowany profil. Nie cieniowałabym jednak boków je bym zapuszczała by nie zaokrąglały buzi a ją wydłużały. Kręcone włosy są piękne :-)

Odnośnik do komentarza

Oo! Ja mam salon godny polecenia, zdecydowanie! W galerii Ursynów, parter, nazywa sie AGNEESS. Znają się na farbowaniu, strzyżenie też ok, chociaz ja od lat tylko podcinam włosy, więc osobiście nie sprawdziłam. Ale wiem, że panie tam wracają, wiele stałych klientek, w każdym wieku. W dodatku ceny nie zabijają :)

Odnośnik do komentarza
Gość magda33ss

Moim zdaniem spokojnie możesz oddać się w profesjonalne ręce fryzjerki w salonie Agneess w Galerii Ursynów. Już od dawna korzystam z jego usług i zawsze bez względu na to czy to jest koloryzacja, strzyżenie czy zabieg pielęgnacyjny jestem zawsze zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Przykład fajnej, wypasionej maszynki do włosów - fryzomania.pl/andis-slimline-proli-model-d-8-trymer-bezprzewodowy.html Raczej opcja na lata. Dobre parametry, solidne wykonanie, będziecie zadowoleni. A ogólnie chyba po tej całej sytuacji przekonamy się do samodzielnego strzyżenia ? 

Odnośnik do komentarza

Ponieważ również w chwili obecnej rozważam obcięcie włosów i również mam kręcone a niestety są to włosy problematyczne to uważam że fryzura Pixie jest świetna i dla każdego kształtu twarzy. Tutaj jest kilka propozycji osób o różnych kształtach twarzy i róznych włosach. 
https://www.ofeminin.pl/uroda/fryzury/pixie-cut-retro-fryzura-ktora-pokochaly-gwiazdy-a-potem-reszta-swiata/rclfqm7
Pzdr.

Odnośnik do komentarza

No widzisz, bo nie każdy fryzjer potrafi ścinać kręcone włosy, niestety taka jest prawda. Ja mam skręt dosyć mocny i jak mi kiedyś znajoma sąsiadka ścięła, to chciałam tylko płakać. Na szczęście teraz już regularnie chodzę na ciecie do salonu urody Studio Anna Łączewska (Pearls of Beauty) w Lublinie. Tam mają nie tylko bardzo dobre ceny, ale też super pracowników. Dzięki nim moje włosy ładnie się układają, cięcie nie tylko fajnie pokreśliło skręt, ale też ciekawie "wykonturowało" mi twarz, po prostu wyglądam lepiej :), polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...