Skocz do zawartości
Forum

Czy mam stulejke.


Misuk2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pimagoadd

Mam to samo ? stulejka jak nic, pamiętaj żeby nie słuchać tych fałszywych rad. Jeżeli to jest maksymalne odsłonięcie żołędzi to stulejka jak wół. Nic nie pod powiem bo sam mam taki problem i nie powiem o tym rodzicom. Czekam do 18 aż sam będę mógł iść do lekarza. Ewentualnie możesz poczekać na jakiś bilans to wtedy lekarz raczej sam odkryje ze masz stulejke (oczywiście bilans szkolny ale u lekarza XD). Bilans 3 klasa, 7 klasa, początek liceum, koniec liceum 

Odnośnik do komentarza
Gość alenkszy

Stulejka nie musi od razu nic złego oznaczać, bez przesady. Mój mąż miał z tym problem ale poszedł do dr Zwolińskiego do Ober Clinic i jest już naprawdę w porządku.  Jednak co specjalista i doświadczony lekarz, to 100% sukcesu z zabiegu. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to stuprocentowa stulejka, ale na pewno masz problem z odciąganiem napletka. Sprobój przez jakiś czas stopniowo odciągać skórkę coraz dalej w czasie mycia i po sikaniu. Ja miałem podobne problemy w wieku 14-15 lat i wszystko przeszło, może i tobie się uda

Odnośnik do komentarza

Miałem taki sam problem. Podczas wzwodu napletek tworzył mocny pierścień wokół żołędzi, co powodowało ból podczas stosunku, a także po. Jeśli w trakcie seksu zaś napletek "zeskakiwal", wtedy doznania były znikome. Przeżyłem z tym niestety bardzo dlugo, zrobiłem operacje jak miałem już 39 lat, i teraz jestem bardzo zadowolony. Nie ma co się bać: wizyta u urologa, on wystawia skierowanie, ten zabieg jest refundowany, ja czekałem ok 6 mies. Leżysz 45 min na stole, potem ok 10 dni nieprzyjemnej, ale do zniesienia, regeneracji, i - voilas! Sprzęt jest gotowy do normalnego funkcjonowania. Jedna ważna uwaga: zapytaj koniecznie lekarza przed operacją, czy będzie możliwość zachowania części napletka. Lekarz będzie proponował klasyczne obrzezanie, bo tak zawsze latwiej, ale polecam się nad tym zastanowić: zanim żołądź się przyzwyczai do nowego bodźca, będziesz miał pół roku męczarni w spodniach. Na moje życzenie lekarz zostawił 3/5 napletka, z powodu czego jestem bardzo zadowolony: nie psuje to wyglądu sprzętu podczas stosunku, jednocześnie w stanie zwisu mocno redukuje zbędny bodziec. I jeszcze jedna uwaga: poproś lekarza, żeby podciął wędzidełko: bez niego jest zdecydowanie lepiej. 

Polecam zoperować stulejkę jak najszybciej, i się nie bać tego zabiegu: serio, różnica "przed" i "po" jest kolosalna. 

Odnośnik do komentarza

Nigdy bym nie zrobila loda facetowi ze stulejka pomyślcie ile tam pod skora musi byc śmierdzącego nabiału fujjjj bo jak to umyć chyba ze szlaufem pod ciśnieniem Panowie Do lekarza !!!  a nie czekac aż jakas choroba bakteryjna sie rozwinie 

Odnośnik do komentarza

Stulejka rzecz jasna, pytanie czy powoduje stan zapalny układu moczowego, i czy gromadzi się tam syf tzn bakterie,  nie należy słuchać osob którzy pisza ze sobie poczekają do 18 lat i pójdą sami do lekarza,   to jest bardzo ważne w życiu mężczyzny,  przy każdym urazie członka mężczyzna staje sie zwyczajny, spada libido,   i samoocena,  

 W razie pytan proszę o kontakt. 

 

Witam powiem krótko o sobie, mam dość płacenia za prywatne wizyty, z których i tak dowiem się tylko że potrzeba antybiotyk ( lekarstwo które tak do końca nie mamy pewności czy mam pomoże czy może lekarz spędzi super wakacje:)   spotkałem się już z dużą ilością wirusów, bakterii, od smierdzacego zapachu w nosie,  do problemów z układem moczowych, bakteriami typu drożdżaki z rodzaju Candida albicans, dlaczego podałem te przykłady? 

Ponieważ duża ilość osób miewa te problemy w 21 wieku, tak samo jak brak apetytu, brak radości z życia, brak obranego celu, pocenie się, stress.. Na wszystko jest lekarstwo. 90 procent Twoich problemów zdrowotnych postaram się rozwiązać ? pamiętajmy o tym że nie zawsze wyleczył Cię lekarz, nie lekarstwo które kupiłeś, a Twój sprytny mózg.   Zapraszam do kontaktu osóby które nie wiedzą jak sobie już poradzić, oraz ludzi którzy stosują leki przepisane przez geniuszy medycyny a tak naprawdę to tylko efekt placebo :] mail kontaktowy skuteczna_medycyna@interia.pl             Post jest dla kobiet jak i dla mężczyzn.   Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza

Witam mam ogólnie jakby mały problem wszystko wychodzi na to że mam stulejkę bo mam taki Cypelek ale normalnie zdejmuję skórę to żołędzia i nie mam przy tym bólu ale mam 14 lat i jestem zdziwiony że ma km taki cypelek i mam pytanie czy naciąganie co dziennie rano i wieczorem coś da ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...