Skocz do zawartości
Forum

Strasznie sklamalem


Gość Marcinexd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcinexd

Witam.
Kilka dni temu rozstalem sie z dziewczyna przez moje klamstwa. Wszystko zaczelo sie od mojego pierwszego 5 letniego zwiazku . Gdy rozpoczalem zwiazek z moja byla zaczalem studia, w trakcie 2 roku pojawil mi sie guz na kosci ogonowej i wybralem sie do lekarza (lekarz po obejrzeniu stwierdzil ze to moze byc rak . dodam ze w tym czasie moja mama przechodzila juz 3 operacje ponieeaz ma zlosliwego raka) nie chcialem takiego życia jak moja ciagłych wizyt u lekarza i chemi. Wiec zaczalem korzystac z zycia bawiac sie oczywiscie moja byla dxiewczyna o niczym nie wiedziala . W tym czasie zawalilem studia i nikomu o tym nie powiedzialem bo sie wstydzilem i bylem przekonany ze strace czesc znajomych. Przez cale 5 lat nie dowiedziala sie ze nie studiuje i sie rozstalismy a ja dalej nie potrafilem sie nikomu do tego przyznac i caly czas paplałem sie w tym kłamstwie ze w pewnym momencie sam w to uwierzylem . 6 miesiecy temu poznalem wspaniala kobiete i wkoncu prawda wyszla na jaw , zrobila swoje sledstwo i dowiedziala sie prawdy . wyznalem jej cala prawde ale ona nie chce wogole zemna rozmawiac . wyprowadzila sie do rodzinnego miasta . jedyne co moge to wysylac jej wiadomosci na fb i na tel bo nie chce odebrac. Strasznie mi na niej zalezy i bardzo ja kocham ale nie wiem jak to naprawic

Odnośnik do komentarza

Jesli dla calego świata udawales studenta, to może jeszcze jako student od rodziców pobierałes pieniądze i troszkę sobie dorabiales aby miec na wesołe życie.

Jesli ona wykryla, ze spokojnie oklamywales swoich najbliższych przez dluuuugi czas a i ją tyle czasu ile się znaliście, to punktów nie złapałes.
Dotarło do niej, ze jestes krętacz pierwszej wody, ze studiow nie zamierzasz kończyć ( a ona może chciała miec faceta z dyplomem) to po co ma się z Tobą zadawać. Zeby za jakis czas znów weryfikowac jakies kolejne Twoje bajdurzenia?Sam sobie zapracowałeś na to co masz. Ogarnij się w życiu i z czasem zejdz na bardziej prawdomówne ścieżki, więcej ludzi będzie moglo na Tobie polegac i nie znajdziesz się juz nigdy w tak głupiej sytuacji.Tej dziewczyny raczej nie odzyskasz.

Odnośnik do komentarza

Mówi się, że ktoś kłamie jak z nut...
Dzieje się tak, bo mózg nałogowego kłamcy nie odróżnia prawdy od kłamstwa, innymi słowy kłamstwo bierze za prawdę i stąd ta płynność w kłamaniu.
Wpadłeś w to po uszy i zostanie Ci tak do końca życia, jak nic z tym nie zrobisz.
Powinieneś wybrać się na terapię, żeby zrozumieć samego siebie.

Ta druga dziewczyna jest raczej nie do odzyskania, chyba, że Twoja terapia do niej przemówi...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...