Skocz do zawartości
Forum

Czy trafię do szpitala


Rekomendowane odpowiedzi

Choruje na depresje, boderline i zaburzenia odżywiania biorę leki od lutego tego roku. leki na początku pomagały było okey. Aż nagle BUM nagle nastrój zaczął sie strasznie pogarszać. Wróciłem do momentu z lutego czyli nei mam siły wstać z łóżka, opuszczam szkołę, nie dbam o higienę, mało jem schudłem w miesiąc jakieś 3kg. Oraz dokonałem samookaleczenia. Czuje, że jak coś się nie zmieni to szybko to zakończę.
Jadę przez to dzisiaj do psychiatry. mój psycholog powiedział , że możliwe że trafie na oddział ale nie chce mnie straszyć. Więc czy w takim przypadku mogę trafić na oddział do szpitala? Zaznaczę, że mam 17 lat czyli nie trafie do szpitala dla dorosłych a z tego co się orientuje to młodzieżowych jest mniej. Więc nawet jeśli dostane skierowanie to może się zdarzyć, że nie będzie nigdzie miejsc?

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, jeśli miałbyś myśli samobójcze zagrażające Twojemu życiu lub zagrażające innym, albo dokonywał zamachu na swoje życie i innych lub był niepoczytalny w jakikolwiek sposób. Wtedy przyjęcie jest natychmiastowe, nawet na oddział dla dorosłych, chociaż powinieneś być na dziecięcym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...