Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić w przypadku braku odczuwania przyjemności ze stosunku seksualnego?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 24 lata, mój partner również. Jesteśmy ze sobą od 6 lat, od ok pół roku ze sobą mieszkamy. Nigdy nie bylo problemu ze stosunkiem seksualnym, niestety od ok roku nie odczuwam przyjemności z pieszczot czy tez ze stosunku seksualnego. Kilkakrotnie byłam „ zmuszona „ do stosunku mimo braku jakichkolwiek chęci. Dlatego proszę mi powiedzieć czy to we mnie jest blokada? Czy problem tkwi u mojego partnera ?

Odnośnik do komentarza

A powiedz bierzesz antykoncepcję ? Bo bardzo możliwe że po prostu masz źle dobraną? http://antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcja-doustna-w-jaki-sposob-poznac-czy-dawka-hormonow-jest-dla-mnie-odpowiednia/ Wiele kobiet boryka sie właśnie z takim problemem. Ja miałam podobnie. Ale nie bałam się iść do mojego lekarza powiedziałam że tabletki obniżają mi libido i zmieniłą mi na inne. Teraz mam spokój.

Odnośnik do komentarza

No to pewnie miałaś źle dobrane. Ja miałam podobnie ale teraz przy belarze jest zupełnie inaczej. Żadne ;libido mi nie spada,migren nie mam . Są tylko same plusy,mniej obfite miesiączki, nie mam dokuczliwych objawow PMS. Nie należy tak po prostu odstawiać tylko poprosić ginekologa aby zmienił antykoncepcję. A co do prezerwatywy to działa na mnie stresująco Zawsze miałam obawy że pęknie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...