Skocz do zawartości
Forum

Dieta dla 23-latki


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Mam 23 lata, ok. 170cm wzrostu i ważę ok. 74 kg. Uważam, że jestem za gruba, w ostatnim czasie bardzo mało się ruszam. Nawet mi się nie chce, a smutek związany z moją nadwagą zajadam czekoladą. Niedawno wykryto u mnie padaczkę. Najlepszy byłby dla mnie basen, w celu schudnięcia, lecz teraz kiedy mam ataki to sama boje się chodzić na basen. W maju idę na wesele, później kolejne mam w lipcu i sierpniu. Do tego czasu chciałabym schudnąć ok. 10kg. Co mogę zrobić? Jak schudnąć, przy mojej chorobie, lenistwie i zamiłowaniu do czekolady?

Odnośnik do komentarza
Gość Katalina.G

Dla mnie niezastąpiony jest Slimunox. Staram się dokładać jakieś ćwiczenia choć nie zawsze mi to wychodzi:P na pewno mam więcej energii i mniejszą chęć na słodycze..waga spada a ja czuje się bardzo dobrze więc według mnie suplementacja dobrymi i sprawdzonymi produktami jest jak najbardziej wskazana.

Odnośnik do komentarza

w ostatnim czasie bardzo mało się ruszam. Nawet mi się nie chce, a smutek związany z moją nadwagą zajadam czekoladą.

Tu popelniasz kardynalny bląd. Jesli chcesz stracic na wadze:
1. Musisz sie zmusic do aktywnosci - regularnej.
2. Rzucic slodycze.
3. Zaczac o siebie dbac.
4. Zadbać o diete.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

spróbuj od zmiany nastawenia, wyrzuć z domu wszystkie słodycze, jako przegryzki weź owoce, waryzwa, ja polubiłam przegryzać marchewkę, jak zmniejzych ilość cukru to potem nie będzie Cię tak do niego ciągęło, fajnym mykiem w diecie jest też picie soków warzywnych, tarczyn ma fajne, kilka wariantów, zawsze zabieram ze soba do pracy jako drugie śniadnaie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...