Skocz do zawartości
Forum

Jutro moja pierwsza ''randka'' i pełno obaw..


Gość Kaja023

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie umawiałam się z żadnym facetem jestem mega nieśmiała,nie potrafię patrzeć ludziom w oczy a facetom już zwłaszcza.Mam pelno obaw.Boje się, że jak przyjrzy mi się bliżej to stwierdzi,że nie jestem ładna i będzie liczył czas z zegarkiek w ręku do zakończenia tego spotkania.. Do tego jestem nieśmiała i nie jestem zbyt wylewna, pomysli,że dziwna jestem że spięta jak agrafka do tego nudziara i będzie żałował, że stracił czas na mnie..Pisalismy ze sobą dwa tygodnie.Podoba mi się.. Ustaliłam z Nim spotkanie na jutro ale na samą myśl mam gulę w gardle,boje się że zrobię z siebie idiotkę..

Najgorsze jest to ,że jestem taka bez życia nie umiem okazywać emocji ani być spontaniczna dlatego wolę iść na spacer ,na piwo w spokoju posiedziec napić się niż na kręgle,w góry czy do enegylandi (mialam kiedyś propozycje od innego to odmówiłam) tam potrzeba jakiejś interakcji, porozumienia , a ja w tłumie zachowuje się wręcz jakbym miała autyzm..Do tego mam wrażenie ,że faceci lecą jedynie na fizyczność,i bardziej zadręczam się czy mu się spodobam , mam wrażenie że dla faceta bardziej liczy się jak wyglądamy (jak się wystroje wyglądam ok wtedy się stresuje że myśli o zboczonych rzeczach.,co mnie onieśmiela... Boje się też, że cokolwiek powiem będzie głupie..Z dziewczynami gadam z większą swobodą a z facetami jest tak że muszę wszystkoo przemyśleć i staram się wypaść jak najlepiej co Zawsze kończy się nie powiedzeniem. Co robić? Jak wyluzować?:(

.Jutro ma być brzydka pogoda. Nie wiem czy nie przesunąć tego spotkania..Jakieś rady??

Odnośnik do komentarza

Nie szukaj pretekstu do odwołania spotkania. Idź na luzie, bez żadnych oczekiwań. Zaczynasz się oceniać, a skąd wiesz, czy on przypadnie Ci do gustu? To jest Wasze pierwsze spotkanie. Zachowuj się naturalnie, nikogo nie udawaj. W przeciwnym wypadku wyczuje Twoją sztuczność. Bądź prawdziwa i przestań analizować, co on sobie o Tobie pomyśli. Trzymam kciuki za to spotkanie! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

A tam brzydka pogoda ;) idz i już bo moze sie okazac ze nie ma sensu planowac nastepnych spotkan. Tylko pamietaj, badz w 100% soba na wypadek gdyby mialo coś z tego wyjsc. Bedziesz miala potem spokoj z jakims tlumaczeniem itp. I uśmiech, powodzenia!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...