Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić będąc w toksycznym związku?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłam się w trudnej sytuacji w życiu i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jestem związana z toksycznym chłopakiem. Wszystko ma być tak jak on chce , nie pozwala spotykać mi się z koleżankami , ciągle szuka sytuacji do kłótki . Nie ma do mnie szacunku , traktuje mnie jak zabawkę, wyśmiewa , wyzywa i chce podnosić rękę. Moja samoocena spadła, zamknęłam się w sobie, nic mnie nie cieszy . Moje życie stało się szare i bezwartościowe. Chcę sie od niego uwolnić tylko ciagle przekonuje mnie, ze sie zmieni. Ciągle chce mi się płakać i nie chce mi się już żyć.

Odnośnik do komentarza

A życie jest Twoje czy nasze? Jak widzisz, ze znajomośc do niczego nie prowadzi to po co tkwisz w takim związku? Odebral Ci juz chłopak wolę życia i działania, ze na wszystko co on wymyśli (kłotnie wyzwiska, wstęp do rękoczynów) zgadzasz się potulnie? On z czasem może tylko zmienić się na gorsze, bo bardziej Cię rozpracuje i będzie jeszcze bardziej Tobą manipulowal i Cię sobie podporzą dkowywał.

Jakie ma zalety, ze tak przy nim tkwisz? Czy wyznajesz zasadę- może bić i pić byleby tylko byl? W Twoim środowisku bez partnera jestes uznawana za bezwartościową, ze tak potulnie się zgadzasz?

Kazdy z nas ma tylko jedno życie i rowniez buduje je poprzez wybór swojego partnera lub poprzez rezygnację ze związku w ktorym się jest ciemięzonym poprzez swojego partnera.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...