Skocz do zawartości
Forum

Romans z nauczycielem


Gość veronika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .
Mam 18 lat, od 6 lat kochalam sie w nauczcielu(30l),az postanowilam do niego napisac w 1 liceum i tak odpsial i po pewnym czasie zaczelismy sie spotykac. Ukrywamy to , on ma zone i dzieco(12 l),wbrnelismy w ten romans,ale dla mnie to duze przezycie, kocham tylko jego ,on tylko raz mi owiedzial ze mnie kocha,ale mam dosc ukrywania sie , jego zon ai tak jest na 1 miejscu .. Mam jego smsy ,meile ,czy powinnam to ujawnic???

Odnośnik do komentarza

Jeżeli się ujawnisz licz się z wszystkimi konsekwencjami swojej decyzji.Po pierwsze jeśli Twój nauczyciel jest nadal twoim nauczycielem to on może stracić pracę. Po drugie zostaniesz oskarżona o próbe rozwalenia małżeństwa ( o ile ci uwierzą) Po trzecie jeżeli myślisz, że gdy wyjdzie to na jaw to on wybierze ciebie to sie mylisz. Faceci rzadko dokonują takich wyborów. Sama stwierdziłaś, że żona jest na pierwszym miejscu... Wiem że to przykre ale wątpię by on został z tobą.
Najlepszym chyba wyjściem jest to abyś zakończyła ten związek. Nic z tego romansu nie masz oprócz tego że cały czas żyjesz w niepewności. Poszukaj kogoś kto będzie mógł Ci dać tyle ile Ty sama mu dajesz.

Odnośnik do komentarza

rozumiem, że go kochasz ale on ma żonę i dziecko. Dlaczego on odpisał bo dla feceta to splendor mieć młodą kochankę... Przyre ale niektórzy tak myslą. Naprawdę radzę ci zakończyć ten związek, będzie Ci trudno, będzie boleć ale w końcu to minie. To nie jest romantyczny film ani brazylijski serial to życie i niestety nie możemy mieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

to postaw sprawę na ostrzu nożą - dowiesz się co on tak naprawdę myśli o tobie.Powiedz mu że masz jego sms i maile do ciebie i ma się zdecydować czy jest z tobą oficjalnie, czy zostaje z żoną. Bo tak to on robi ci złudne nadzieje mami cie i pozostawia w niepewności. TY się angażujesz a on co???? Powiedz że jeśli tak ma to wyglądać to pójdziesz do jego żony i pokarzesz te maile i smsy. On nie może bawić się twoimi uczuciami i traktować cie jak kogoś na chwile. Zasługujesz na coś lepszego

Odnośnik do komentarza

bo zobacz o co chodzi: on nie odejdzie od żony a Ciebie trzyma przy sobie powinnaś powiedzieć: albo jesteśmy razem i odchodzisz od żony, albo bądź sobie z żoną i ja odchodzę. I urwac kontak a jeśli on będzie ciągle chciał go utrzymywac to powiedz ze ma Cie nie nachodzic ani nie nagabywac bo sobie tego nie życzysz

Odnośnik do komentarza

Wplątałaś się niestety w toksyczny związek i najlepszym rozwiązaniem, będzie zerwanie go jak najszybciej. Nauczyciel jest dorosłym mężczyzną, który ma swoją rodzinę, a Ty jesteś zakazanym owocem, a owoc ten smakuje najlepiej. Jednak Ty się zakochałaś, a on kocha żonę i to jest sygnał, że pora to zakończyć (najlepiej było nie zaczynać, ale stało się...). Powiedz mu wprost, że to koniec i że nie chcesz utrzymywać kontaktu. Nie ma prawa Cię nachodzić, ani zmuszać do kontaktów, bo to jest karalne. Ty zaś, nie powinnaś ujawniać tego romansu. Po co psuć sobie opinię? Takie sprawy szybko się rozchodzą, a każdy może coś dodać od siebie. To na pewno trudne, ale zakończ tę znajomość i staraj się unikać takich sytuacji w przyszłości. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...