Skocz do zawartości
Forum

Domowe sposoby na bolesną miesiączkę


Gość DamaKier

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny.
Mam taki problem, podczas menstruacji strasznie boli mnie brzuch. Są to na tyle silne bóle, że uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie. Brałam już kilka typów lekarstw typu t******, o***** i inne przeciwbólowe. owszem działają, ale nie chce faszerować się lekami bo ile pociągnie mój organizm. I tu rodzi się moje pytanie: Czy można walczyć z tym bólem domowymi sposobami?

Odnośnik do komentarza
Gość EwelkaRewelka

Moim zdaniem powinnaś, zacząć uprawiać seks. Kiedy byłam w Twoim wieku, zaczęłam go uprawiac a wtedy juz nigdy moj brzuch mnie nie bolał:) I nie wierz w to ze pierwszy raz musi byc z miłości.

Odnośnik do komentarza

Autorko, mam nadzieję, że nie wziąłąś pod uwagę tego co napisała ci przedmówczyni. Co za ludzie ;/

Kochana, to Twoja pierwsza miesiączka a to ogromna zmiana dla Twojego organizmu- stajesz sie powoli kobietą :) I takie bóle i inne objawy mogą Ci towarzyszyć przez jakiś czas- to jest normalne. Ale możesz też iść do zwykłego lekarza, który przepisze Ci jakieś odpowiednie środki na te bóle. Ewentualnie on stwierdzi czy konieczna będzie wizyta u ginekologa .
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość toteczek1623

Hej dziewczyny, macie jakies "domowe sposoby" na miesiaczkowe bóle brzuszka? Ja np. przyklejam sobie malutki kawaleczek plastra rozgrzewajacego w okolice podbrzusza, (polecam:)) no ale dzis juz mi sie skonczyly, moze macie inne pomysly jak na to zaradzic bo chyba umieram :(

Odnośnik do komentarza

Tyle co ja wycierpiałam na bóle brzucha to tylko ja wiem. Po latach jedyne co mogę polecić to proszę sobie zaparzyć 2 melisy i wypić ciepłe , za każdym razem ile nastąpi kryzys bólowy . Melisę do zaparzania w torebkach prosze sobie kupić najlepiej w aptece i Herbapolu. Natomiast równocześnie najlepiej sobie przyłożyć nie na brzuch ale z tyłu pod pupę, plecy termofor z gorąca wodą i tak sobie poleżeć delikatnie masując brzuch . Tak sie ułożyć jak jest najlepiej jest każdemu z nas. Jeszcze jest taki lek homeopatyczny pod język ,m który stosuję również firmy Heel Spascupreel, na opakowaniu pisze jak go zażywać . Dziewczyny mówię wam to jest najlepszy zestaw na bolesne miesiączkowanie ( ja mam bóle endometrialne więc ten ból jest nie do wytrzymania , kiedyś jadłam po 30 tbl przeciwbólowych) a odkąd wypróbowałam ten zestaw (melisa, termofor plus ten lek homeopatyczny) to tbl przeciwbólowe łykam tylko na migreny które mam zawsze w 4 dniu okresu. Szczerze polecam mój wypróbowany od kilku lat sposób...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...