Skocz do zawartości
Forum

Gdzie na Górnym Śląsku lecza homoseksualizm?


Gość jola29

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem gdzie, trzeba by poszukac, ale taka terapia u ciebie na bank zakonczy sie cukcesem, a czemu ? widzialem wlasnie kiedys przypadkiem w tv program o np parach , malzenstwach ktore z jakis tam powodow sie rozpadaly czy rozpadly, a wczesniej para, malzenstwo kochali sie jak mezczyzna- kobiete, (nie kryli np homoseks) wiec to znaczy ze czerpali z tego radosc, w seksu we dwoje : kobieta-facet.
I to jest b wazne podczas takiej terapii bo: ty od urodzenia nie stales sie homo, tylko taka sklonnosc u ciebie wynikla z wyboru, bo inne zwiazki, czy uklady damsko -meskie nie przetrwaly lub kulaly po prostu ( obojetnie kto winny czy niewinny), potem np jak ktos sie tez przesyci, np nie tyle w samym juz zwiazku ale poza zwiazkiem, np maja liczne kontakty z dziewczynami , ktore wszedzie i latwo daja dupy , o ktora nie musisz nawet prosic, to czasem ciebiem moga poprosic zebys kogos bzyknal np o 2.30 bo ktos ma ochote :), no wiec przesyciles sie seksem, jakimis wyjazdami, chlaniem np, jakimis spotkaniami na wyciagniecie reki, co wg moze ciebie i twojego towarzystwa bylo takie imponujace i super, no i jak poczules sie np porzucony lub wrecz ciebie porzucono, to z powodu kolejnych, jakis twoich porazek z kobietami, po prostu juz z wyboru zaczales szukac mezczyz, ich uznania, ich ciepla, ciepla moze jako : i rodzic, opiekun, kochanek, i ktos kto wskaze droge, poprowadzi, powiedzmy mentor. A i sam seks wowczas w takiej formie stal sie przyjemnoscia i wtedy po jakims czasie mozna nawet w to uwierzyc. Wiec biorac pod uwage, to ze od urodzenia i np w szkole podstawoej nie miales ( zkladam) takich sklonnosci, to oznacza to tyle, ze nie byles, nie jestes i nie bedziesz homoseksualny. Ale to tylko terapia , ktora zakonczy sie sukcesem. Bo bedzie brane pod uwage, ze miales kiedys kobiete, kobiety, teraz z ogolnego zamieszania wybrales homo, a juz moze i wiesz ze np moze spotkasz jakas fajna osobe na drodze, kobiete ktora cie doceni takiego jakim kiedys byles ( cechy charakt, poczucie humoru, ujmujacy pewnie byles, zadbany i mily, i przystojny i taki swojski i cieply i nie chamski ) a seks mysle wowczas jest najlepszy, dla tego, ze czujemy sie odprezeni i psychicznie z partnerka i fizycznie, niewazne jak dlugo to trwa, wiadomo, roznie bywa, potrzeba chwili, czasem wiecej romantyzmu, kurde no mozna kombinowac, w ogole nie planowac, najlepiej spontanicznie, i bez planowania, wyjdzie to wyjdzie, nie to nie, beda inne razy. No i odjechalem chyba od watku...Ze jak to nastawienie podczas terapii do tego, jak kiedys bylo, na pewno rozwiaze twoj problem, a do tego, o ile dobrze pamietam, to chyba taka terapia to jest tez czesciowo wspolna bo np zabierasz swoja bylas jakas tam partnerke czy osobe, ktora cie znala jako faceta, ktory lubil kobiety , i wtedy zbiera sie caly wiwiad, i ocenia czy ty w ogole jestes czy nie homo. A wtedy albo sie leczy albo nie. Bo albo sie bylo zawsze i wszedzie homo, albo w wyniku ciagu zdarzen. U kobiet podobno jest wlasnie tak samo, wiele kobiet nawet po zwiazkach wieloletnich z dzicmi czy bez staja sie lisbijkami. A czemu ? z wyboru, bo jacys tam mezczyzni, na ktorych trafialy, nie dawali im poczucia ciepla , jaki potrzebuje kobieta i byly tylko do tzw wypelnia obowiazku lozkowego, a do tego baba byla do garow i sprzatania. No i potem tez czasto takie hetero staja sie homo. I znow albo zostaja nadal homo, bo im sie spodowalo i czuja sie bezpiecznie, albo po jakims czasie, nabieraja jakby obrzydzenia do siebie, wstydza sie siebie samej, ze mogly byc homoseksulane, i automatycznie powracaja do zycia hetero, ale musza znalezc juz bdb partnera, mezczyzne w sensie, dobry maz/partner/kochanek/opiekun/przyjaciel/mentor tez/ojciec dzieci itd

Odnośnik do komentarza

ty, sluchaj stary, zadnych katolickich, bo ci glupoty naklepia do lba, ze ty jesstes skazony, zly, brudny, niemeski, naznaczony i ze takich sie powinno izolowac.
Potem powiedza ze tylko mozna sie spalic na stosie. Bo tego sie nie da wyleczyc, kurwa jakby sobie chociaz jeden rozsadny atr na ten tem poczytali, to by tak glupio nie gadali, dlatego wara od kosciola, ze wszystkim, no chyba samemu bedziesz chcial sie np pomodlic po swojemu ( bez regulek) na zasadzie, Bogu jakis tam nasz, dziekuje ci za to, za to zato daj mi sie na to, tamto i jeszcze tamto ! :), ale to sobie bedziesz myslec w srodku Ciebie, z tym mozesz isc na chwile do jakiejs kapliczki, obojetnie jakie wyznanie i zrobic sobie samemu spowiedz, a nie kurwa gadac do konsesj tym zboczencom a oni pozniej maja o czym gadaci sie smieja. Tak wiec zadnej koscil z sensie terapii i malz, i homo, ani AA. to nie sa fachowcy rzadni, to sa zupelnie przepadkowe osoby, ktore pierdola jak potluczone, jak sekta. A kosciol to sekta. Choc lubimy samego papierza i jego poglady, podejscie do zycia. Ale sam kosciol ta sekta , to nic dobrego. Radze, wiem co mowie.

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie byłam z mężczyzną, z kobietą tak samo. Odkąd skończyłam 13 lat zaczęłam przezywać swoje pierwsze zauroczenia i zakochania- i zawsze to były dziewczyny- nie wiem dlaczego. Obecnie mam 29 lat i nigdy nie byłam z nikim- bo męzczyźni mnie nie pociągają, a z kobietą nie dałabym rady być, bo homoseksualizm mnie po prostu obrzydza- mimo, że kobiety mnie właśnie pociągają. 3 lata temu powiedziałam o tym rodzicom- jestem jedynaczką, pochodzę z bardzo katolickiej i konserwatywnej rodziny. Rodzice zerwali ze mną kontakt i kazali mi się odezwać, gdy już będę zdrowa. Mieszkam sama, zdarzają mi się zakochania w kobietach, przez co często zmieniam pracę, bo jak na złość wciąż gdzieś poznaję jakąś, która mi się spodoba- a chcę się od tego uwolnić, chcę odzyskać rodziców i założyć własną rodzinę- mieć męża i dzieci. Wierzaca nie jestem od bardzo dawna, więc katolickie terapie odpadają. Żyć mi się odechciewa wiedząc, ze przez tę orientację straciłam wszystko, co najważniejsze- czyli kontakty z najbliższymi.

Odnośnik do komentarza

spokojnie, juz wszystko bedzi u ciebie czy u innych bardz dobrze, nie mysl o tym, zobaczysz, juz ci zli ludzie, ktorzy nadal cie wiklaja w rozne dziwne sprawy, wiedza wszystko, i inni wiedza ze tamci wiedza i ze ja wiem i juz rzecznik policji, i policja i prokuratura wie, i nikt tobie ani mnie nic nie zrobi, zwolnia cie od roznych spraw, ktorymi nie chcesz sie juz zajmowac. Wiedza o tym juz wszyscy, machina poszla w ruch. Ja nic nie bede usuwac sama, znikad, ja tego nie chcialam, ale ty bedziesz nietykalny juz od tej pory dla niech, i zaczniesz sobie sam nowe zycie, inne zycie bez zbednyh obciazen. Ja ci to obiecuje. A potem juz sobie ukladaj zycie na nowo i wszystko bedzie dobrze. Koscil tu nic nie pomoze i nie trzeba sie modli juz o swiety spokoj na przyszlosc.
Twoja firma tez wie, zaocznie dostala cala korespondencje, jako osoby, ktore maja wiedze,o tym innych powiazanych tak czy inaczej osobach. Do zadengo lasu np nikt cie nie wywiezie, nie kasuj tego wpisu. To musi pozostac. Wszystko u tu i tam gdzies jest do sprawdzenia. :) pozdrawiam od dzis juz tylko b serdecznie, bedzie juz tylko dobrze i super !

Odnośnik do komentarza

rodzicami sie nie przejmuj, bo ci mowilam, ze nie mogles na nich liczyc, dla nich sie liczy co inni powiedza, a nie to co mysli i czuje i przezywa ich syn.
Ojej ich i juz nie dawaj im szancy, bo oni Tobie nie dawali i mnie, Nam.
Bedzie dobrze, jestes chroniony przeze mnie, przez wszystkich juz, a Radomska juz wie, i ogryza paznokcie hygrydowe lub zelowe :)
kupimy jej kwiatki na pozegnanie a ona je rozliczy we wlasnej firmie :)
kasia mis

Odnośnik do komentarza
Gość misiakasia

pakuj sie i przyjezdzaj, nic nie musisz jej juz mowic, kompl nic, nie byla jak widzisz twoja przyjaciolka nigdy, bo gdyby byla to nie byloby tej calej sprawy, nawet jak kiedys zbladziles tak czy inaczej, ona tu nie jest sedzia w sprawie ani nikt inny.
Pozdrawiam wszystkich zakompleksionych, co to sie musza wystawiac na FB by sie dowartosciowac. zobacz michal...ta radomska na swoim glownym FB tak sie wystawila ze "zapomniala" przypiac tam i Ciebie i jej meza pilkarza sosnowca KORZAN WOJCIECHA. ciekawe zatem czemu ? A no wlasnie dlatego, ze chciala kryc siebie, was i swojego meza bo moga miec b duzo do powiedzenia w kwestii seksu za kase na roznych portalach randkowych.
Ale wszedzie i zawsze slad zostaje, zaden informatyk od Pawla Lipinskiego tego nie usunie juz, bo musieliby sami sie wszyscy usunac z tylu juz miejsc !!! i prawda wygrala. ja im napisalam, ze niech robia co chca, jak chca tak pracowac, ale inni chca normalnie. Wiec maja spadac !
Patalachy. Uprzedzilam tez ze moja rodzina mis jest chroniona i ja i ty.
Misiek Mis to koniec. :)))))))

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałam że z tego trzeba się leczyć :)
A tak na poważnie ... może masz problem z zaakceptowaniem swojej seksualności a z tym trzeba się udać do psychologa o specjalizacji seksuologa.
Nie radzę chodzić na jakieś szkółki katolickie bo ... zrobią Ci wodę z mózgu , potem założysz rodzinę która nie będzie szczęśliwa (już nie wspomnę o Tobie) i skończy się jednym, wielkim dramatem.
Poszukaj w necie Marii Stefańskiej , świetna specjalistka , bardzo kontaktowa i dodatkowy plus ... rozmawia przez Internet. AAA i nie daj sobie wmówić że to choroba ! Pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza

Ale ja się pytałam o miejsca, gdzie można się leczyć. Że są metody leczenia- to ja wiem, ale chciałabym uzyskać jakieś konkretniejsze informacje. Wiem, ze jestem chora, bo już niejedna osoba mi to powiedziała, dlatego chcę to leczyć. Nie wyobrazam sobie życia dalej z ta przypadłością. Przez nia straciłam najbliższych, przez tę chorobę źle się czuję w społeczeństwie, więc nikt mi nie powie, że coś, przez co tak cierpię odrzucenie i obrzydzenie do siebie jest normą- bo nie jest. Chętnie przyjmowałabym leki na to, ale kto mi je ma przepisać?

Odnośnik do komentarza

~roztropny sedes
OlgaW -tak nie leczy się , ale tylko w twojej zacofanej Nibylandii. Normalnie jak prawie każdą chorobę nożna wyleczyć homoseksualizm i są do tego leki. A ty zyj sobie dalej w swoim poprawo-politycznym świecie.

Twoja głupota mnie przeraża... Rozumiem, że ty jesteś tym wyleczonym?

To tak, jakby mnie leczyć z heteroseksualizmu.
Wystarczą leki i nagle zaczną pociągać mnie kobiety?
Dobry żart.

Odnośnik do komentarza

~roztropny sedes
OlgaW -tak nie leczy się , ale tylko w twojej zacofanej Nibylandii. Normalnie jak prawie każdą chorobę nożna wyleczyć homoseksualizm i są do tego leki. A ty zyj sobie dalej w swoim poprawo-politycznym świecie.

Twoja głupota mnie przeraża... Rozumiem, że ty jesteś tym wyleczonym?

To tak, jakby mnie leczyć z heteroseksualizmu.
Wystarczą leki i nagle zaczną pociągać mnie kobiety?
Ha, ha, ha. Dobry żart.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...