Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na ramiona


Gość karoolka16

Rekomendowane odpowiedzi

Ja walczę z tym tak: jeżeli nie masz hantli to weź napełnione wodą butelki po napoju (mogą być 1,5 l).Stajemy w lekkim rozkroku i delikatnie uginamy kolana, następnie podnosimy do kąt prostego przedramię, wytrzymujemy tak chwilkę i opuszczamy. Potem nasŧepna ręka i tak na zmianę. Drugim ćwiczenie: Stajemy w rozkroku i uginamy kolana, podnosimy obie ręce na raz do góry przed siebie - tak aby były na równo z prostopadle do pleców. Wytrzymujemy w tej pozycji jakieś 15 sek i opuszczamy.

Odnośnik do komentarza

To kiedy pojawią się wyniki jest uzależnione od tego jak długo ćwiczymy, z jaką intensywnością wykonujemy ćwiczenia. Nie ma reguły, że po jakimś określonym czasie będzie widać wyniki. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Co do ćwiczeń to proponuje poczciwe ,,pajacyki" z hantlami w ręku, grę w babingtona lub tenisa lub pływanie. Jeżeli nie chcesz wychodzić z domu lub w Twojej okolicy nie ma basenu ani kortu to zawsze możesz poćwiczyć w domu.Przedstawię tu, tylko kilka ćwiczeń, które możesz wykonywać w domu:
1. Przesuwaj ręce od dołu do góry wzdłuż ciała.Starając się napiąć mięśnie ręki i ramion
2. Pochyl się w przód, prostuj i uginaj ramię w stawie łokciowym.
3. Ręce złączone nad głową, uginaj ręce za głowę i prostuj.
4. Dłonie splecione za głową i ściskaj do siebie łokcie.
Najlepiej te ćwiczenia wykonywać z hantlami, dla lepszego efektu. Jeżeli nigdy nie ćwiczyłaś to przez pierwszy tydzień ćwicz bez hantli.

Odnośnik do komentarza

Ile powinnam ważyć. Mam 12 lat i wzrostu około 160 i ważę 48kg, lecz zaczęłam się odchudzać to znaczy więcej ćwiczyć gimnastykę akrobatyczną i wyrobiłam sobie mięśnie brzucha, ud i łydek. Teraz staram się o ręce tylko nie wiem jak to zrobić? Czy to dobra wagą? Ile powinna ważyć 12 latka?
Co mam robić aby koleżanka zazdrościła mi wagi, bo myśli że jest chudsza a nawet babcia powiedziała mi że przytyła.?

Odnośnik do komentarza
Gość ch...ec

Witam,

mam 22 lata, 168 cm wzrostu, 64 kg. Od początku roku postanowiłam zadbać o siebie. Gotuję na parze, jeżdżę na rowerze (3 razyw tygodniu przez godzinę, czasem 1,5), ćwiczę 6 weidera, rozciągam się. Moim problemem są uda i ramiona. Nadal pozostają duże i masywne, co powinnam robić? jakie ćwiczenia stosować?

Odnośnik do komentarza
Gość wi...le

Mam 15 lat , 166 wzrostu. Moim kompleksem jest moja górna warstwa ciała, dość nieproporcjonalna co do reszty sylwetki. Czy w jakiś sposób mogłabym wysmuklić ręce oraz ramiona. Nie są pokryte warstwą tłuszczu , raczej są napięte.Nie wiem czy możliwy jest efekt ich wyszczuplenia , do mojego ideału kayi scodelario, ale prosiłabym o jakiekolwiek porady. Oprócz tego zastanawiałam się w jaki sposób wysmuklić również łydki i uda na których pojawiły się lekkie zarysy mięśni, bez nadmiernego ich rozbudowania. Czy potrzebna byłaby jakaś specjalnie zbilansowana dieta. Staram prowadzić zdrowy styl życia, choć nie zawsze rezygnuje ze słodyczy. Nie chciałabym zbyt dużej diety ze względu na bardzo mały biust, który po niej mógłby się stać mikroskopijny. Staram się codziennie wykonywać 100 nożyc pionowych i poziomych, czasami jeżdże na rowerze
z góry dziękuje i liczę na doskonałe porady ;d

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...