Skocz do zawartości
Forum

Brak koncentracji, bóle głowy i drętwienie kończyn


Gość gringoboss181

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gringoboss181

Mam 22 lata, od jakiegoś czasu zaczęło się ze mną dziać coś dziwnego. Pierwszym objawem jaki zauważyłem jest brak koncentracji, który objawia się przeważnie jak siedzę za kierownicą. Kolejnym objawem jaki męczy mnie od jakiegoś czasu są bóle głowy, zdziwiło mnie to ponieważ nigdy mnie nie męczyły. Idąc dalej drętwienie kończyn, mam to od jakiegoś miesiąca. W związku z dziwnym posmakiem/suchością w ustach pochłaniam litry płynów dziennie co też chyba nie jest normalne. Co mnie ostatnio dziwi to problemy z trawieniem. Z reguły mój żołądek doskonale radził sobie z nawet najcięższymi potrawami w ciągu paru godzin... Teraz jeden posiłek potrafi mi "leżeć na żołądku" nawet cały dzień. Ostatnim objawem lub czymś dziwnym u mnie jest sen. Z reguły gdy wybijała godzina 20 dotknięcie łóżka było równoznaczne z zaśnięciem w ciągu 5min... w dzień potrafiłem spać jak noworodek... Ogólnie bardzo lubiłem spać... Od jakiegoś miesiąca nie śpię w dzień, nie piję kawy a jak się położę do łóżka to potrafię nie spać do 1 w nocy. Czy może mi doktor powiedzieć czego to mogą być objawy? Wszystkie objawy zaczęły się pokazywać od jakiegoś miesiąca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...