Skocz do zawartości
Forum

Czy jest ryzyko?


Rekomendowane odpowiedzi

Seks był 21. Pekla prezerwatywa. Od założenia do pęknięcia minelo z 5min (wiec preejakulat nie zdążył sie pewnie wytworzyć) bez prezerwatywy nawet nie kontynuował. Ok tydzien przed miałam owu. Bo obserwowałam śluz. Teraz bolą mnie delikatnie piersi i mam troszke bardziej sucha pochwę. Czy moze byc duze ryzyko? Błagam pomozcie...

Odnośnik do komentarza
Gość do dziecka

twoje dane są na poziomie debilnej dziewczynki.
Zapamiętaj dziecko: 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, więc snucie, że pękła, i jakieś 5 minut zanim założył nową, że jakiś preejakulat nie zdążył itp., to debilizm doskonały.
Dodatkowo, w dniach niepłodnych zastosuj globulkę Oval Patentex i chłopak może ci się spuścić do środka bez ryzyka ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia 22 e

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 22-gą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Kasia

Odnośnik do komentarza

Kasia22e
11 dni jednakże czy te objawy oznaczają przesunięcie owulacji?

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Widzę, że nie bardzo kumacie, co to te 11. Wyjaśniam: jeżeli nie dochodzi do zapłodnienia i automatycznego zatrzymania menstruacji, to błona śluzowa macicy, w której nie zagnieździła się zygota, wydalona zostaje z krwią na zewnątrz. I właśnie, zanim wystąpi krwawiąca miesiączka, to tych 11 dni przed spodziewaną miesiączką są niepłodne, ale pod warunkiem regularnego cyklu, pełnego zdrowia i braku zmiany klimatu. Notabene, np. choroba może przesunąć owulację, i wtedy można zaciążyć.

Odnośnik do komentarza

~Andriel
Jeśli faktycznie było to tydzień przed owulacją to szanse są niewielkie. Skoro używacie prezerwatyw to może stosujcie jakieś dodatkowe zabezpieczenie, by czuć się pewniej?

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Ci, którzy z różnych względów stosują prezerwatywę, dla bezpieczeństwa, w obawie o pęknięcie gumki, powinni stosować dodatkowo dopochwowo globulkę Oval Patentex.
Osobiście robię tak: w dniach niepłodnych tylko globulka i chłopak spuszcza się do środka, a dniach ryzykownych, czyli płodnych i globulka i prezerwatywa. W taki sposób unikam antykoncepcji hormonalnej ze względu na wiek. Pomyślę o niej, ale po wyjściu zamąż, urodzeniu dziecka/dzieci. To radzę młodym kobietom, by nie stały się w przyszłości ołmami ważącymi po 100kg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...