Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks


Gość majka480

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.06.2023 o 08:05, Marlenasikora napisał:

Nie dziwię mu się. Dla meżczyzn seks jest bardzo ważną częścią życia małżeńskiego. Jeśli Ci sie nie chce to on moze czuć sie niezaspokojny i bardzo często w takich przypadkach dochodzi do zdrady .Oczywiscie nie straszę Cię ale takie coś moze nastąpić . Poza tym seks to naprawdę coś fajnego i jeśli Ci się zupełnie nie chce to jednak coś nie halo.

 Masz 100% racji, między innymi żeni się, wychodzi się za mąż po to żeby się kochać. Nie ma seksu, nie ma małżeństwa, szybkie udanie się z problemem do specjalisty, może uratować związek. Jeśli nie - szybki rozwód z winy partnerki. Niby co miałbym robić mając duży temperament? Onanizować się,  jej się nie chce? Weekend pięć razy to minimum, chyba że  się dalej łasi ? to można w/g jej zapotrzebowania. Pozdrawiam wszystkie kochliwe panie ❤️

Odnośnik do komentarza

A ile na początku brałaś? Przebadałam sobie wszystkie hormony i nic. Ogólnie nie wiem czy przypadkiem nie jest problemem rutyna. Seks wygląda ciągle tak samo.On próbuje na początku zrobić mi dobrze ustami, potem jest tradycyjny seks.Zero gry wstępnej, zero przytulania się, zero nowosci.Zawsze jest tak samo.Mówiłam mu o zmianie ale jakby do niego nie dociera.Tydzień,dwa jest lepiej a potem znowu tak samo.

Odnośnik do komentarza

Kochana a nie próbowałaś sama coś w tym zmienić? Obwiniasz swojego faceta ale w kobietach również bardzo często jest wina. Zrzucamy wszystko na niego, ale same nie próbujemy niczego w naszym związku zmienić i nie próbujemy wprowadzać urozmaiceń co jest w końcu bardzo ważne dla zdrowego związku partnerskiego. Kup jakąś fajną bieliznę, powiedz mu o swoich fantazjach.Jesteście mężem i żoną i on na pewno się nie obrazi ( o ile oczywiście w fantazjach nie będzie drugiego faceta hehe - takie na razie proponowałaby zostawić dla siebie). Na początku brałam dwie tabletki libido therapy dziennie,potem jednak przerzuciłam się na jedną tylko tabletkę dzienie. Ale libido nadal jest jakie jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...