Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, aby być bardziej otwartym?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry! Mam 16 lat i jestem bardzo zakompleksioną dziewczyną. Oraz nieśmiałą. Co zrobić żeby się bardziej otworzyć? Wiele osób spostrzega mnie jako cichą dziewczynę. Boje się co ludzie o knie pomyślą lub że powiem cos głupiego i to kogoś urazi czy cos podobnego. Tez jak poznaje nowa osobę w szczególności przy jakiejś większej grupie osób to Siedze ciagle cicho albo nie mam tematu do rozmów. Żadnego. To powtarzam pytanie co zrobić żeby być bardziej otwartą? Towarzyska? Na prawde chcę to zmienić.

Odnośnik do komentarza

Pewnym siebie bardziej powinnas byc i na skutek odpowiadającej Ci aktywności fizycznej i na skutek uczestniczenia w dodatkowych i ciekawych zajęciach pozaszkolnych.

Aktywnośc fizyczna służy naszemu ciału, ktore trenujemy a ono się nam odplaca tym, ze jest bardziej spręzyste, ze bardziej nad nim panujemy i ogólnie ono się nam podoba, bo umie zrobić to czego od niego oczekujemy.

Zajęcia pozaszkolne, ktore odpowiadają Twoim zaineresowaniom ( języki obce,śpiew, taniec, malarstwo, grafika komputerowa, gra na jakimś instrumencie, programowanie...) powodują, ze zajmujesz czymś co Cię ciekawi swoj umysł, znajdujesz na tych zajęciach ludzi, ktorzy mają taką samą pasję jak Ty i można z nimi o tym godzinami rozmawiac.

Jesli będziesz się ponadszkolnie rozwijala zarowno fizycznie jak i intelektualnie, to będziesz ciekawą osobą i nie będziesz się martwila czy ktoś do Ciebie zagada czy nie. Twoja głowa będzie szybko i sprawnie pracowala jak pogodzić szkolę, pewne obowiązki w domu jak i wszystko to na co będziesz uczęszczala dodatkowo. Nie zauważysz nawet jak staniesz się zabieganą osobą o ktorej czas i opinię zabiegają inni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...