Skocz do zawartości
Forum

Czy leki sprawiają, że jestem odrealniony?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie ważne pytanie ale najpierw się przedstawię mam na imię Marcin i mam 15 lat no i tak to pytanie chciałem się zapytać bo chodzę na wizyty do psychiatry i przepisał on mi lek w zasadzie to 2 leki jeden nazywa się rispolept a drugi asentra i biorę te leki od 2 tygodni i 2 dni i czuję się coraz gorzej z dnia na dzień i chciałem zapytać czy wrzucę do normalności psychicznej bo ja się czuję taki odrealniony od świata taka derealizacja jagby tylko taka mocna że niewiem czasami gdzie jestem i czy to jest sen proszę pomocy i to uczucie że hce mi mózg rozerwać to bardzo dla mnie ciężkie i czy te leki zadziałają proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Napisz czy te objawy były wcześniej,czy pojawiły się po zażyciu leków. Czasami początkowo występują skutki uboczne,które z czasem mijają,ale jeśli się utrzymują ,to należy poinformować lekarza,bo to jest wskazanie do zmiany leków na inne lub skorygowanie dawki. Napisz też na co się leczysz,bo rispolept to neuroleptyk,a asentra to lek przeciwsepresyjny ale również o działaniu przeciwlekowym i na nerwice natrectw.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...