Skocz do zawartości
Forum

Czy to jest nerwica żołądkowa?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 19 lat i zauważyłam, że od kilku miesięcy dzieje się coś ze mną dziwnego.
Rok temu rozstałam się z moim pierwszym partnerem, bardzo to przeżyłam.
Od tego momentu, w nie ma dnia abym nie płakała, denerwuje się w sekunde, z niczego robie wojne, bardzo szybko się stresuje.
Od listopada mam mocne bóle brzucha, tak jakby ktoś ściskał mój żołądek. Bardzo często w trakcie posiłku lub po nim man nudności. Robi mi się nie dobrze. Czuje czasami mrowienie w rękach, dwa razy zdarzyło się mrowienie twarzy. Czasem robi mi się słabo i przechodzą mnie dreszcze. Ignorowałam to mimo wszystko. W styczniu straciłam przytomność. Z tego powodu pojechałam do szpitala gdzie zrobiono mi badania i wszystko jest w porządku. Lekarze stwierdzili, że to pewnie jakaś bakteria. No cóż powiedzieli, że jak jeszcze raz taka sytuacja sie zdarzy to dostane skierowanie na gastroskopie.
Ostatnio znowu zemdlałam, znowu mam bóle brzucha i faktycznie bardzo dużo stresu miałam i nadal mam.
Czytałam objawy na różnych forach. Czy to może być nerwica żołądkowa? Skoro wszystkie badania wychodzą dobrze a ja nadal źle sie czuje, nie mam siły, śpie po 10 godzin a czuje sie jakbym spała godzine. Powinnam sie zgłosić do psychologa? Czy gdzie najpierw powinnam iść? W rodzinie mam ciotke z depresją. Ale czy to może mieć coś wpólnego ze mną?
Bardzo ciężko jest ze mną wytrzymać. Musze trzymać cały czas język za zębami aby w złości nie powiedzieć czegos złego. Miał ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza

Zapewne udaj się do psychologa.W krytycznych stresujących sytuacjach dochodzi do takich napięć w których przewodnictwo zostaje zaburzone i pojawiają się tego typu problemy zdrowotne,łącznie z objawami żołądkowymi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...