Skocz do zawartości
Forum

Co wypływa z penisa?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gdy caluje sie z dziewczyna to z mojego penisa czuje jak cos delikatnie z tego wyplywa. Jak wroce do domu to mam w tym umazane majtki. Jest to takie jak sperma, tylko przezroczyste. Dzieje sie tak glownie wtedy, gdy calujemy sie z jezyczkiem i sie nimi bawimy. Dodam jeszcze, ze wtedy delikatnie mi staje, ale nie tak, jak normalnie, tylko tak tylko delikatnie. Nie wiem czy to ma jakis na to wplyw, ale od ponad miesiaca ani razu sie nie masturbowalem, bo powiedzialem dziewczynie ze nie bede. Czy to jest normalne, ze tak sie dzieje? Wydaje mi sie ze tak, tylko nie wiem jak moze zareagowac na to moja dziewczyna, jak w przyszlosci dojdzie do czegos wiecej i to zobaczy. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam​ :)

Odnośnik do komentarza
Gość Tomasz C.

To jest preejakulat, po angielsku: precum. Normalna sprawa. Niektórzy faceci w czasie podniecenia mają go mniej, inni więcej, zależy od osoby. A z tym powstrzymywaniem się od masturbacji to też nie przesadzaj. Każdy zdrowy chłopak w twoim wieku musi to robić regularnie. Oczywiście nie można też przesadzać i robić tego za często. Ale raz, dwa razy w tygodniu trzeba. Organizm kobiety jest inaczej zbudowany, więc mają inne potrzeby.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...