Skocz do zawartości
Forum

urwana miłość


Gość aleksandra bee

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aleksandra bee

Kochani
Zostalam wlasnie porzucona po raz kolejny , mam 31 lat i wlasnie zerwal ze mna mezczyzna ktory byl dla mnie calym swiatem i wydawal sie byc tym jednym jedynym.
Bylismy para dosc krotko bo tylko pol roku niemniej jednak zerwanie bylo ogromnym zaskoczeniem
Wszystko bylo super az tu nagle stwierdzil ze jednak juz nie czuje sie zaangazowany w ta relacje emocjonalnie i mnie zostawil z dnia na dzien...
co o tym myslicie ? czy tez potraficie przestac kochac kogos w doslownie 1 dzien?
i wogole czy normalnym jest utrzymywanie przyjazni z wszystkimi bylymi partnerkami a ze mna nie ??
On trzyma wszystkie zdjecia z jego bylymi na scianie , co jest dla mnie dziwne ale nigdy sie nad tym az tak nie zastanawialam
Co myslicie ? to moim zdaniem troche nienormalne.

Odnośnik do komentarza

A ile miał tych bylych.? To ważne,bo świadczyć może o jego niestalym charakterze,a ty jesteś kolejną porzucona,.
Może to kolekcjoner,a nie poważny kandydat na męża.
Chyba źle trafiłaś. Jeśli jest taki jak myślę,to lepiej ,że sobie poszedł wcześniej ,niż później. Kiedyś i tak by cię porzucił.

Odnośnik do komentarza

Znasz tylko jego wersje,bo nie możesz wiedzieć jak było naprawdę. Nie wydaje mi się normalne ,że porzucony facet, trzyma na ścianie ,zdjęcia bylych,bo to nie jest powód do dumy ,ani chwalenia się. Po za tym 5 związków to dużo,nawet bardzo i aż dziwne ,że tak łatwo można znaleść tyle kandytatek.
Ludziom trudno wejść w jeden,a ten aż 5 miał kobiet i nie potrafił zbudować nic trwałego. Tak czy siak,z nim jest coś nie tak i choć szkoda mi ciebie,to uważam,że dobrze się stało.

Odnośnik do komentarza
Gość Jessi67i

Moj facet byly tez trzymal zdjecia bylych w albumie wszystkich i to dla mnie bylo chore. Nie rozumiem takich facetow . Jakby sb kolekcjonowal. A jaka mialam wojne gdy chcialam zeby je spalil czy gdzies schowal bo to nie bylo normalne mogl jeszcze tytul napisac na albumie moje byle dziewczyny. To nie jest normalne. I jeszcze mi ten album pokazywal. To tez uwazam za nienormalne... Napewno bedzie kolejny i moze wlasnie ten bedzie tym jedynym .. Po co marnowac czas na takich dupkow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...