Skocz do zawartości
Forum

Pulsowanie w klatce piersiowej przy diecie Dukana


Gość martynadomi79

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martynadomi79

Witam mialam ostatnio takie dziwne zdarzenie stojac w sklepie poczulam mocne pulsowanie w klatce piersiowej zrobilo mi sie slabo zbladlam,zdarzylo sie to 3 raz za pierwszym razem siedzac tak zatkalo mnie w klatce piersiowej zaczelo mi sie krecic w glowie i zbladlam.Bylam u lekarza sprawdzil mi cisnienie i mowil ze w normnie puls tez .Czekam na test ekg.Dodam ze jestem na diecie dukana 5miesiecy po zatym dobrze sie czuje nic mi niedolega.Co to moze byc?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Być może poprzez stosowanie tej diety nabawiłeś się niedoboru potasu, który występuję głównie w warzywach. Warzyw są mocno ograniczone w pierwszej fazie diety. Jednak jeśli jesteś na niej już od 5 miesięcy to raczej nie sądzę aby to było przyczyną kołatania serca. Dla pewności radzę skonsultować się z lekarzem w celu przeprowadzenia badań diagnostycznych. Możesz też wzbogacić dietę w następujące warzywa i owoce:zielone warzywa liściaste, pomidory, morele suszone,figi suszone, banany, grejpfruty kiwi, awokado, ziemniaki, seler - są one dobrymi źródłami potasu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...