Skocz do zawartości
Forum

Jak po tym czynnie zmieni się moje życie ?


Gość Lalambayy8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lalambayy8

Witam.Mam 19 lat i od prawie roku cierpie na depresję,leczyłem się u psychologa i psychiatry ale prywatnie.Jednak zrezygnowałem ponieważ wogóle mi to nie pomagało,psychiatra dopierał nie odpowiednie leki a psycholog nie mógł do mnie trafić.A po drugie wizyty dosyć sporo mnie kosztowały a nie zarabiam krocie.Ale do rzeczy po tej przerwie postanowiłem ponownie podjąć leczenie jednak na nfz bo już moja głowa nie daje rady.Więc jeśli pójde do psychologa i psychiatry to potem bede miał w papierach że leczyłem się psychiatrycznie.A więc wtedg moge mieć problemy z znalezieniem pracy,bo powiedzą że wariatów nie przyjmują.Czy tak bedzie ??

Odnośnik do komentarza

A w jakich papierach ? Czy jak aplikujesz o pracę ,to zalaczasz też karte pacjenta z przychodni, bo tylko tam jest adnotacja u jakiego lekarza się leczysz. Opinia psychiaryczna jest potrzebna tylko w zawodach mających dostęp do broni, choć osobiście wątpię ,czy każdy kandydat na żołnierza jest przebadany psychiatrycznie. Idź się leczyć i nie obawiaj się o prace, bo najpierw zdrowie a potem praca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...