Skocz do zawartości
Forum

Temat dla psychiatrów


Rekomendowane odpowiedzi

Dane dla lekarzy
- od 5 roku życia zaczęto widzieć u mnie ADHD byłem strasznie impulsywny agresywny , zaczepny zmieniłem przez to 2 szkoly 9 przedszkol , mój tata ma schizofrenie w dzień w którym mnie splodzil wziął LSD Z Nieświadomością mojej mamy , cały czas rozwijalem się prawidłowo na moje oko bo patrząc na rówieśników z gimnazjum byłem na równi Ale po tym okresie wtedy spróbowałem troche papierosów I alkoholu . W wieku 17 lat dostalem 1 raz w życiu psychozy podopalaczowej przed dopalaczami spróbowałem 2 x marihuany I miałem jak każdy inny apetyt smiech itp Ale nie było w tym natłoku myśli , sam do końca nie wiem co jest że mna mogę być podatny po ojcu na schizofrenie A po babci od strony mamy dokładnie jej Mamy mógłbym być podatny na CHaD , odkąd psychoza pierwszy raz została w mojej głowie utworzona przez skutek brania dopalaczy choć nie do końca jestem pewny czy to te mogły być ponieważ brałem je 2 miesiące w ilościach po 5 gram do dnia kończąc na 140 bramach w ciągu tych właśnie 1 miesięcy , mało tego zobaczyłem że coś ze mna nie tak pęcherza na rękach suchość skóry , odstawiłem to gowno I po 2 tygodniach w nocy przed sylwestrem 2015 roku dostalem psychozy przyjmowałem około 1.4 roku olanzapine było to strasznie słabe lekarstwo ponieważ zamiast wyciszyć we mnie ten natłok myśli sprawiał że tylko spałem , po czasie właśnie 14 miesięcy wyjechałem do Niemczech i po 6 miesięcy jeszcze brania olanzapine nie pomogła z kolei w dzień który ja
Wziąłem zapaliłem jojnta z marihuany jednego I wtedy nagle jak ręką odjął ten natlok na drugi dzień było tak jak przed momentem psychozy wszystko mnie cieszyło i tak dalej do sylwestra 2016 roku kiedy pomyślałem żeby zapalić i wtedy wzięła mnie. Psychoza dużo słabsza , lecz miałem dobra opiekę bo siedzę teraz w Niemczech i podali ni fluanksol 2x 1 na dzien. 1 na noc + abilify to było najlepsze połączenie leków po 2 tygodniach brania jak kazał lekarz . Jak ręką odjął . Zastanawia mnie kilka rzeczy dlaczego teraz jak zapale nie jestem też nalogowym palaczem I nie palę częściej niż 1 raz na 4 miesiące w jakiś weekend 2 gramy zawsze na drugi dzień jestem z natlokiem mysli który nie jest chory jakieś diabły , to te same myśli która zawsze mi towarzyszy jak byłem zdrowy tylko. W takim nasileniu że jak 2 dni nie przejdzie to one nie znikna potem stopniowo do tygodnia jest znów ok , oczekuje jakieś fajnej odpowiedzi od lekarza który naprawdę się zna na rzeczy starałem się szczegółowo opisać mój życiorys z zakresu historii choroby lekarz będzie wiedział więcej o tych chorobach zapewne , ale liczę na lekarza który znajdzie u mnie przyczynę bądź poleci mi jakie badania wykonać żeby upewnić się też
Że nie jest to
- wina po dopalaczach ( ewentualnie podopalaczowa nierownowaga jakiś witamin hormonów , trwałe uszkodzenie mózgu ?? Chociaż w to wątpię ale czuje się w wieku 19 lat jak bym się zatrzymał właśnie w wieku 17 jak bym się nie rozwijał
Włosy nadal rosną na twarzy Ale jakoś tak samo I tylko długość się zmienia luki. Się nie zapelniaja wszystko tak jak miałem 17 lat tyle że schudłam że 130 kg do 107

- Zła diagnoza lekarza od dziecka ponieważ stwierdził ADHD
A ja od dziecka miałem swoje fobie leki przed pajakami bądź klakami w oknach , lecz nikomu nie mówiłem
A jako dziecko często się bałem o rodziców bo wiedziałem że robi A ryzykowne rzeczy głównie ojciec bo mama była idealna Ale po rozwodzie troche podupadła Ale jest cudowna kobieta która mnie rozumie najbardziej pieniędzy jak w rodzinie brak nie było żadna patologia tylko zły partner dla mojej mamy się trafił .
- zastanawia mnie czy błędna diagnoza mogła być być np taka że lekarz napisał że to ADhD A to jakaś nerwica natręctw bo jestem często impulsywny Ale kontroluje to bardziej I nie jestem agresywny do robienia czynów fizycznych Ale jak ktoś mi dogaduje odrazu pojawiają się na temat osoby myśli niech już zamknie się , cały się poce i tak dalej , bo ręce i plecy podczas stresu u mnie dostają fal.ciepla
Może jakieś zaburzenia tarczy ??? To są miałem migdałki od dziecka wycięte na zaspie w szpitalu w Gdańsku może aktualnie mój drugi się powiększył I ściska tarczyce? Nie wiem może to głupota na anatomii się nie zbyt znam liczę po prostu na odpowiedź co mógłbym zrobić chciałbym znaleźć z kolei przyczynę A nie tylko zaleczyc pewne aspekty chyba że będzie to na jakiś lekach bez większości skutków ubocznych
Występują u mnie
Zaburzenia koncentracji
Drazliwosc
Potliwosc
W nerwach skoki ciśnienia zawroty głowy
I muszę ciągle ruszać nogami
Dlatego stawiam bardziej na hormony bądź ADHD LECZ JUŻ NIE Z DEFICYTEM NADRUCHLIWOSCI WZMOZONYM BO Z TEGO SIĘ WYRASTA , A Z KOLEI Z ZABURZENIAMI KONCENTRACJI , I WIEM ŻE TO NIE PRZEZ MARIHUANĘ , PONIEWAŻ NIE PALAC JEJ NAWET PRZED DOPALACZAMI , MIAŁEM TE SAME OBJAWY ; / ZMYSŁ SŁUCHU PRZY KONCENTRACJI PPWINIEN SIE WYŁĄCZAĆ U MNIE SIĘ TO DZIEJE GDZIEŚ DOPIERO PO 30 MINUTACH NA LEKCJI I W MAŁEJ CZĘSTOTLIWOŚCI TZN TYLKO TROCHĘ TEN ZMYSŁ SŁUCHU SIĘ WYCISZA , A Z KOLEGI NAJDROBNIEJSZA ROZMOWA O ZECZACH KTÓRE LUBIĘ I USŁYSZĘ JAKIEŚ SŁOWO Z NIĄ , BĄDŹ MUZYKA ODRAZU MNIE WYBIJA Z RYTMU NAUKI
LICZĘ NA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Piszesz bardzo niezrozumiale. Proponuje żebyś odpowiedział w punktach na kilka pytań, żeby lepiej zrozumieć obecny stan faktyczny.

1. Czy obecnie jesteś pod opieką psychiatry?
2. Czy bierzesz obecnie jakieś leki lub substancje psychoaktywne?
3. Jakie w ciągu ostatniego tygodnia miałeś objawy czysto natury psychiatrycznej tzn:
- psychozy (chodzi tutaj o konkretny opis psychoz - głosy, postacie, dotyk, zapachy)
- lęki
- natręctwa
- stany psychiczne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...