Skocz do zawartości
Forum

Histeria i zaburzenia oddechu


Gość r...m

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co mam zrobić. Mam wrażenie że wariuję. Są takie momenty, że brakuje mi powietrza nie mogę oddychać, strasznie histeryzuje. Gdybym mogła spałabym cały dzień. Staję się coraz bardziej aspołeczna. Nie mogę pozbyć się myśli z mojej głowy. Nie mogę spać. Czuję się okropnie psychicznie i fizycznie. Nawet proste czynności czy nauka sprawiają mi trudność. Nie mogę się na niczy skupić. Nie wiem co się dzieję. Mam komuś o tym powiedzieć?

Odnośnik do komentarza

Zauważ, o jakich dolegliwościach napisałaś. Senność, unikanie towarzystwa, zaburzenia oddychania, lęk, problemy ze snem, zaburzenia koncentracji... Przez Internet nie można postawić diagnozy, ale jest to wystarczający katalog objawów, by skonsultować się ze specjalistą. Twoje objawy są niepokojące i wskazują na rozwijające się problemy emocjonalne. Skorzystaj ze wsparcia psychologa szkolnego i koniecznie porozmawiaj z kimś bliskim, komu ufasz. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Tak, musisz się skontaktować z psychologiem, bo im wcześniej się skorzystasz z pomocy, to tym mniejsze ryzyko, że Twoje problemy wyjdą ze zdwojoną sił,a w związku albo w pracy czy kontaktach z ludźmi w dorosłym życiu. Przejdziesz też swoje problemy emocjonalne łagodniej. To, co piszesz, wygląda na zaburzenia nerwicowe, ale mogą to być też zaburzenia osobowościowe albo hormonalne, endokrynologiczne.
Nie wstydź się prosić o pomoc specjalistów. To tak samo, gdybyś prosiła lekarza o pomoc w jakiejś chorobie fizycznej. Możesz być raczej zadowolona, że zadbasz o siebie w młodym wieku, żeby potem nie dźwigać złych decyzji życiowych wynikających z niestabilnych emocji, nad którymi można było zapanować kiedyś.
Powodzenia Ci życzę!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...