Skocz do zawartości
Forum

podobanie sie chłopaka chłopakom


Gość teteteryer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość teteteryer

Witam, mam 21 lat, mam problemy ze swoja orientacja seksualną, to znaczy nie wiem czy mam, pisze tutaj żeby własnie to wyjaśnić, otóż podobają mi sie dziewczyny, ale nigdy w zyciu nie byłem w zadnej zakochany, i nie mysle o nich ze w ogóle chciałbym z nia byc czy coś, mam jedynie mysli odnośnie seksu, krótkiej znajomosci, poprostu ja jakos sie nie staram chyba ze nagle ona by wyskoczyła i powiedziała rob chcesz, a z chłopakami jest tak ze zwracam uwage na ich wygląd itp ale nie wiem czy dlatego ze sam szukam w sobie kompleksów czy dlatego ze mi sie podobaja, ubierajac sie staram sie podobac myslac ogolnie o ludziach a nie tylko o dziewczynach, dziewczyny jak sa to sa, tak jakby mi wisza, jak nie ma to musze sie podobac mojej płci czy to jest normlne ??

Odnośnik do komentarza
Gość teteteryer

kilka lat temu miałem dobrego przyjaciela i bardzo przezyłem to gdy muisał wyjechac na stałe za granice, nie było w tym zadnych sytuacji zajezdzajacych seksem jednak bylismy blizej niz ogolnie niz zwykly kumpel z kumplem

Odnośnik do komentarza

Chyba każdy przechodził etap zastanawiania się nad swoją orientacją. Mój kolega z pracy uważa, że (nie cytuję, to by trochę zajęło, ale streszczam jego myśli swoimi słowami:) "skoro kobiety bywają nierzadko władcze, nastawione na kasę, niewierne, a na dodatek zajęte tylko wyglądem i fb", to rzeczywiście faceci niekiedy lepiej się czują z facetami. Tak czy owak na pewno warto rozwiać swoje wątpliwości, a może lepiej podjąć decyzję co do swojej seksualności i upodobań, bo inaczej w życie zakrada się wielki chaos. Wiesz, ostatnio widziałam dokument na youtube "dzieciństwo w nie swoim ciele" - bardzo dobry, wartościowy, skłania do myslenia, a wiele świetnych wniosków jest tam podanych z ust osób, które zmieniły płeć. Oczywiście Twoje wątpliwości dotyczą innego konkretu niż film, ale jest tam bardzo ważne i ciekawe spojrzenie na ludzką seksualność w ogóle. Polecam obejrzeć do końca.
Jakby co, zawsze możesz skorzystać z psychologa, psychologa on line.

Odnośnik do komentarza
Gość SurferZSaintTropez

Ja mam bardzo podobnie pod niektórymi względami. Bardziej zwracam uwagę na ubiór mężczyzn niż kobiet bo ciągle się z nimi porównuje (co wcale nie jest dobre). Ale kobiety mają to samo, ty zauważysz że kumpel ma źle dobrane spodnie do butów bo sam się dobrze znasz na modzie męskiej a kobieta z kilometra zobaczy że koleżanka ma rozdwojone końcówki podczas gdy ty nie wiesz co to znaczy, coś w tym stylu. Tak mi się przynajmniej wydaję. No ale zwracanie uwagi na swoją płeć nie znaczy jeszcze że jesteś gejem, no chyba że czujesz jakiś pociąg do mężczyzn.

Odnośnik do komentarza

Nikt poza Tobą samym nie jest w stanie określić Twojej orientacji seksualnej. Jeśli jednak kobiety są Ci seksualnie i emocjonalnie obojętne, a więcej uwagi poświęcasz mężczyznom, na których częściej zwracasz uwagę, to jest prawdopodobieństwo, że możesz być gejem. Mam nadzieję, że uzyskasz taki wgląd w siebie, że będziesz w stanie określić swoją tożsamość psychoseksualną. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

nie moge sie z tym pogodzic, męczy mnie to nie mysle o nauce, wierze w boga, czy to nie jest sprzeczne z wiarą... ale chyba seks poza małżeński to taki sam grzech jak seks gejów tylko geje nie będą miec pomalżeńskiego :D smiech przez łzy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...