Skocz do zawartości
Forum

Prosba o przyspieszenie operacji


Gość Ulawozniak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ulawozniak

Witajcie.Staram sie pomoc mojemu tacie w jakikolwiek sposob wyleczyc stope.Sytuacja jest dosc ciezka bo od roku czasu nikt nie chce podjac konkretnych dzialan a zakazenie atakuje juz uklad kostny.Jedyny ratunek jest w szpitalu w Otwocku chociaz tam nie odmowili z tym ze pojawil sie inny problem... termin za 2 lata.Teoretycznie to nie jest dlugo ale w tym przypadku jest inaczej poniewaz jak juz pisalam zakazenie martwicze obejmuje juz wyzej kosci i ich ubytek rosnie za 2 lata nie bedzie juz czego operowac tylko ucinac...Jesli ktos z was moglby mi podpowiedziec jak napisac podanie o przyspieszenie operacji bede wdzieczna.Sama tresc bez adresata itp.Napisalam tak ale jesli cos powinnam dodac wyciac lub inaczej sformulowac prosze o poprawe

Zwracam sie z prośba o przyspieszenie terminu mojej operacji.Skierowano mnie do Państwa placowki poniewaz jestescie jednym z najlepszych szpitali w Polsce specjalizujach sie w urazach ortopedycznych.Moj przypadek jest cieżki.Po wypadku skrecenia stopy Staw skokowo goleniowy został wyciety a kosci zespolone gwozdziami chirurgicznymi.Po ich usunieciu 24.09 2016r. wdalo sie zakazenie.Wykryto gronkowca zlocistegoŻadne leczenie lekami nie skutkuje.W kostce wytworzyła się przetoka i dzień w dzień leje sie ropa.Infekcja atakuje kosci, spory ich fragment zostal juz objety martwica kazdy kolejny miesiac oznacza postep rozprzestrzeniania sie zakarzenia na zdrowe miejsca.Boje sie ze zbyt długi czas oczekiwania skresli szanse na jakikolwiek ratunek i operacje a jedyne co pozostanie to amputacja nogi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...