Skocz do zawartości
Forum

Wodogłowie


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj się dowiedziałam, że mam wodogłowie. Znów. Czyżby po 24 latach? Ciągle czy znów? Bo głowa bardzo często mnie bolała od lat i często było uczucie pełnej ciężkiej głowy oraz skoki ciśnienia częste. Zwłaszcza po jakis czynnościach fizycznych czy zdenerwowaniu. Pokazałam dziś wynik tomografii i psychiatrze. I nawet psychiatra był przejęty dużymi komorami... I biednym uciskanym mózgiem. A ja mam te różne stany /fazy myśli i urojenia albo lęki. I jedno teraz pytanie w głowie ciężkiej i pełnej. Czy nawracająca depresja i te wszystkie stany i chęć odebrania życia, lek i uciekanie przed ludźmi... Czy to wszystko jest wynikiem wodogłowia i tego dużego ucisku na min płat czołowy, który odpowiada przecież za "doznania" i zmiany psychiczne.. Zachowania stany. Czy to wszystko to sprawa wodogłowia... Teraz od tego wszystkiego tak mi się kotłuje w głowie i znów boli. Co myśleć. Czy operacja rozwiąże problem i psychiczny? Już nie będzie nawrotów depresji i lęki różne i te cholerne huśtawki nastroju? Przecież to jest od lat. No nie wiem co myśleć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...