Skocz do zawartości
Forum

Skąpa miesiączka a ciąża


Gość cała_w_trawie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cała_w_trawie

Witam. Mam 20 lat i 6 tygodni temu próbowałam współżyć ze swoim chłopakiem. Stosunek nie był pełny ponieważ on włożył swojego członka i po chwili wyjął . Nie było orgazmu ani żadnej innej satysfakcji , on nawet nie trysnął. Miesiączki mam nieregularne ( czasami występuje co 30 dni czasami 37 , zdarza sie że 45 )Miałam już dwa okresy trwające 5 dni , tyle że ten drugi jest skąpy a zawsze mam bardzo obfite. Czy moge być w ciąży ? Nie mam żadnych objawów. Jedyne co mnie martwi to ta skąpa miesiączka.

Odnośnik do komentarza
Gość czarna5221

Mam takie pytanko robiłam dzisiaj test jedna kreska czerwona a druga biała widoczna.Zawsze jak robiłam test to takiej białej nigdy nie było.Zrobilam test z ciekawości,ponieważ wymiotowałam 2 razy i na drugi dzien dostałam okres i od paru dni znowu chce mi się wymiotować.I nie wiem co myslec.czy ta biała kreska cos znaczy czy nie.Ostatni okres miałam skapy i krótszy.

Odnośnik do komentarza

Witam!Mam wątpliwości czy jestem w ciąży czy też nie...Kochałam się z chłopakiem dokońca 23.07 okres miałam dostać 1.08 ale dostałam 30.07...Czy jest możliwość że mogłam zajść w ciąże?:)Do tego okres mam inny niż zawsze jest on brązowy jednego dnia wystepowały na zmiane jasna krew i brązowa.Zawsze miałam dośc obfity okres i brzuch mnie bolał przez pierwsze 3 dni strasznie a teraz tylko tego pierwszego dnia odczuwałam nie miłe kłucie.Dziś jest 4 dzień okres a mam tylko brązowe plamki...boje sie że jeśli to nie ciąża to coś co jest związane z jakąś chorobą?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...