Skocz do zawartości
Forum

Jak postąpić z tą znajomością? ??


Wwiki123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Sytuacja w której się znalazłam jest dość dziwna. Do tego postawiłam w trudnej sytuacji inną osobę .
Zacznę od początku . Mój szwagier na kuzyna , on jest sam , mieszka w innym mieście ale często odwiedzaw moim mieście rodzinę. No cóż spodobał mi się . Jest starszy ode mnie 7 lat , ma 35 lat . Kocha sport , ma psaje , ciekawą pracę . Nie jest przystojny ,ale mi się bardzo pdoba . Postanowiłam zaryzykować i na początku września zaprosiłam go do znajomych na fb . Chwilę pisaliśmy coś w stylu że miło się poznać , on nawet napisał że jestem jego rodziną więc już wtedy wiedziałam że nic z tego więc zręcznie zakonczylam rozmowę :p dwa tygodnie później przebiegł maraton i miał bardzo dobry wyniki więc postanowiłam dac sobie jeszcze jedna szanse i napisałam widomosc z gratulacjami , sama biegam więc rozmowa zaczęła się toczyć i tak piszemy do dziś. Zauważyłam że zmienił swoje nastawienie do mnie , jest zainteresowany moim życiem , właściwie cały czas mamy o czym pisać . Ale już tak piszemy i piszemy i nie zapowiada się aby chciał się spotkać w realu. Czasem pisze mi takie miłe rzeczy , wysyła zdjęcia a za chwilę się dystansuje. Zaproponował abyśmy na wiosnę wybrali się na wspólny bieg jakiś . Ale co z tego jeśli jest jeslien piszemy i zaczyna to tracić trochę sens bo ja czuję się namolnie a on pewnie z grzeczności nie chce sam tego przerwać . Kiedyś zapytałam go na luzie dlaczego wciąż jest sam . Napisał że lubi robić co chce i kiedy chce , że nie lubi ograniczeń ale być może przrkłamuje rzeczywistość . Wiem już że nic z tego nie będzie ale szukam rady jak zakończyć to ciągle pisanie ?nie mogę nagle zamilczec bo pomyśli że jestem niepoważne , nie mogę też napisać że chciałam się spotkać bo wyjdzie na jaw że mi zależy na nim. Chce to zakończyć tak żeby w razie spotkania nie było głupiej sytuacji . Mamy wspólną rodZinę więc nasze drogi i tak się kiedyś jeszcze zetna. Wiem że takie pisanie może go już męczyć.

Odnośnik do komentarza

Dzieli nas 70 km. Może to nie jest mało ale uważam , że gdyby chciał się spotkać to przecież nie byłby problem . Raz że nie pracujemy w weekendy, dwa ma tutaj rodzinę .
Pisanie wygląda tak że cały czas prowadzimy jakiś temat , ja napiszę a on odpowiada , potem ja itd więc nie ma tutaj kto pierwszy .
Nie chce kończyć znjomosci całkowicie a raczej przestać pisać ciągiem. Znajomymi możemy zostać bez problemu i pisać co jakiś czas do siebie . A teraz czuję że głupia sytuacja wynika.

Odnośnik do komentarza

Napisz mu, że jak będzie u rodziny, to żeby wpadł do ciebie na kawę, to porozmawiacie na żywo.
Jeśli ci odpisze, że na razie się tam nie wybiera, to odpisz - a może mnie odwiedzisz? Byłoby miło.

Panowie też bywają nieśmiali, może on czeka na jakiś sygnał od ciebie?
Po odpowiedzi przekonasz się, na czym "stoisz".
Jeśli definitywnie odpowie, że nie, to będziesz wiedziała, że nie masz się co łudzić.
Jeśli to będzie - może , kiedyś...to jakaś nadzieja jest.
Kobiety w dzisiejszych czasach, mają prawo wychodzić z inicjatywą, to dziś normalne. Ważne, abyś sama wiedziała, czy coś z tego wyniknie, czy nie.
Czy jest jakaś szansa na rozwój znajomości.
Wybadaj teren, nie rzucaj wszystkiego od razu.

Odnośnik do komentarza

Ponawiam wątek gdyż trochę się wydarzyło osatnio.

Od czasu kiedy poruszylam wątek nie przestaliśmy pisać . Tydzień temu w weekend trochę zaszalałam . Napilam się i zabrałam na odwagę by zagdac o spotkanie. Napisał że chciałaby się spotkać i nawet to że mu się podobam. Wszytsko super ale jakoś do spotkania nie wiem czy dojdzie ponieważ ...on jest ciągle zajęty. Poza pracą zajmuje się wieloma rzeczami ale bez przesady żeby nie znaleźć czasu na kawę. Nawet jak był w moich okolicach ostatnio to się nie spotkał . Taki był miły cały tydzień a teraz nagle znów się wycofuje . Powoli czuję się jak odiotka która czeka aż się z łaski umówi . Teraz już całkiem nie wiem co robić bo drugi raz nie zagadam o spotkanie . ....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...