Skocz do zawartości
Forum

Bardzo jasne krwawienie i bezbolesny okres a ciąża


Gość kotek17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kotek17

Witam miesiączke miałam 05.06.2011 , współżyłam bez zabespieczenia 18 i 19 .
01.07.2011 zaczełam krwawić myślałam że to okres alecz zawsze wtedy boli mnie brzuch i to bardzo i mam obwite krwawienie a teraz pierwszy raz w życiu brzuch mnie wogóle nie boli a krwawienie jest bardzo małe i bardzo jasne . Czytałam że to może być krwawienie wywołane zagnieżdżeniem się zarodka w macicy ... Stąd moje pytanie czy to może być ciąża ? Zrobić test i kiedy ? Bardzo proszę o odpowiedź z góry bardzo dziękuję .

Odnośnik do komentarza

Witam, podejrzewam, że 3.08. mogło dość do zapłodnienia. Wtedy przekonana byłam, że okres powinnam dostać ok 7,8 dnia miesiąca. Coś mnie jednak ruszyło, żeby sprawdzić dokładnie i okazało się, że miesiączka przypada na 4.08. Nigdy w życiu nie miałam spóźnionego okresu, jeżeli w ogóle coś się przestawiało to w drugą stronę- dostawałam parę dni wcześniej, jednak też bardzo rzadko, zazwyczaj były to regularne cykle, co 28 dni. 6.08 i 7.08 robiłam test ciążowy- negatywny. Okres przyszedł spóźniony 7.08. Bardzo mnie zdziwiło to, że był praktycznie bezbolesny. Zazwyczaj w pierwszy dzień mdlałam, wymiotowałam, łykałam czasem po 5 tabletek przeciwbólowych a tu- sielanka. Owszem odczuwa niewielki w porównaniu do wcześniejszych miesiączek ból, ale jest naprawdę "lekki". Okres zaczął się od brązowej wydzieliny, następnie lekko różowej i w końcu zwykłe krwawienie. Zastanawiam się czy mimo tego "innego" od wszystkich okresu mogę być w ciąży ? Są jakieś szanse ? tu kieruję się trochę doświadczeniami znajomej, która normalne, obfite miesiączki miała do 4 mc ciąży. Proszę o odpowiedź
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...