Skocz do zawartości
Forum

Nerwowy i wybuchowy charakter


Rekomendowane odpowiedzi

Ale chyba nie do damy swojego serca . Dobrze, że masz poczucie swojej wartości, ale chyba sobie znalazłeś ciekawą dziewczynę jeśli masz taką pewnośc, że nie odejdzie. Gdy partnerzy są równorzędni, to każde miewa poczucie, że trzeba się starać, bo może drugiej stronie się odwidzi. A ty taki pewny jesteś, że ona Ci nie ucieknie? Może dlatego możesz być, jak zachodzi wg Ciebie potrzeba, tak bezkarny w tych przecinkach, że wydaje Ci się, że Ciebie się nie opuszcza.

Odnośnik do komentarza

Nie nawzajem ,tylko my byśmy chcieli pomóc Tobie, choć jest to raczej niemożliwe, bo my Ciebie nie zmienimy, możemy tylko pogadać.
Ty sam powinieneś starać się panować nad nerwami, ale widać , że nie tylko nie możesz ale i nie chcesz nic zmieniać ,choć to Cię uwiera, jak napisałeś w pierwszym poście.
Twój wybór.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Przecież Twoje nerwy czy w pracy czy z dziewczyną tworzą atmosferę, ktora i Tobie nie odpowiada, dlatego pewne rzeczy nalezy temperować w sobie świadomie, w ramach pracy nad sobą. Nawet jak zareagujesz niestosownie, to jak chwila minie, zastanów się jak mogleś zareagować tak aby inni wiedzieli i rozumieli o co Ci chodzi ale aby nie zrażać ich przy tym lub nie urażać ich.

To na pewno nie stanie się zaraz, ale analiza wszystkich Twoich zachowań, ktore i Ty w głębi duszy uważasz za niewlaściwe to drugi krok, bo pierwszy to bylo, że już sam zauważyleś ,że coś mogloby być lepiej.

Ja rozumiem,że jak jest scysyjna sytuacja Ty stwierdzasz za pomocą wszystkich przytoczonych w tych dwóch przykladach argumentów i wiesz, że ogólnie mialeś rację, więc te przecinki i niemiły sposób bycia musiały zaistnieć. D0wcip właśnie polega na tym, że Ty mogleś mieć rację ale sposób przekazania tej racji był niesłuszny.

W pracy, pewnie masz dużą odpowiedzialność i tak sobie właśnie radzisz, co nie zawsze jest sluszne, ale może czasami jest mniejszym złem, bo pracujesz w fachowcami, którzy chętnie by Cię zjedli i którzy czasem może rozumieją.

Natomiast czy z dziewczyną czy ze znajomymi takie zachowanie po prostu nie powinno mieć m-sca.

Jakbyś wiedział,że było znów coś nie tak i znów się zastanowił jak powinieneś się zachować to żeby wyobrażnia Ci podpowiedziała jak mogloby być inaczej to najlepiej ,jak na chwilę w myslach wcielisz się w tę drugą osobę, którą bezpardonowo wlaśnie ochrzanileś.

Natomiast pytanie dlaczego jesteś zazwyczaj tak szybko pobudzony. Nie bierzesz czasem w ramach wspomagania się np. na silowni jakiś preparatow np. z testoteronem?

Odnośnik do komentarza

kikunia55
Przecież Twoje nerwy czy w pracy czy z dziewczyną tworzą atmosferę, ktora i Tobie nie odpowiada, dlatego pewne rzeczy nalezy temperować w sobie świadomie, w ramach pracy nad sobą. Nawet jak zareagujesz niestosownie, to jak chwila minie, zastanów się jak mogleś zareagować tak aby inni wiedzieli i rozumieli o co Ci chodzi ale aby nie zrażać ich przy tym lub nie urażać ich.

To na pewno nie stanie się zaraz, ale analiza wszystkich Twoich zachowań, ktore i Ty w głębi duszy uważasz za niewlaściwe to drugi krok, bo pierwszy to bylo, że już sam zauważyleś ,że coś mogloby być lepiej.

Ja rozumiem,że jak jest scysyjna sytuacja Ty stwierdzasz za pomocą wszystkich przytoczonych w tych dwóch przykladach argumentów i wiesz, że ogólnie mialeś rację, więc te przecinki i niemiły sposób bycia musiały zaistnieć. D0wcip właśnie polega na tym, że Ty mogleś mieć rację ale sposób przekazania tej racji był niesłuszny.

W pracy, pewnie masz dużą odpowiedzialność i tak sobie właśnie radzisz, co nie zawsze jest sluszne, ale może czasami jest mniejszym złem, bo pracujesz w fachowcami, którzy chętnie by Cię zjedli i którzy czasem może rozumieją.

Natomiast czy z dziewczyną czy ze znajomymi takie zachowanie po prostu nie powinno mieć m-sca.

Jakbyś wiedział,że było znów coś nie tak i znów się zastanowił jak powinieneś się zachować to żeby wyobrażnia Ci podpowiedziała jak mogloby być inaczej to najlepiej ,jak na chwilę w myslach wcielisz się w tę drugą osobę, którą bezpardonowo wlaśnie ochrzanileś.

Natomiast pytanie dlaczego jesteś zazwyczaj tak szybko pobudzony. Nie bierzesz czasem w ramach wspomagania się np. na silowni jakiś preparatow np. z testoteronem?

O taka dyskusje mi chodziło akurat masz racje mam naturalnie podwyższony testosteron jestem nadbopudliwy w czasach szkoły chodziłem do specjalistów bo mam ADHD juz teraz akurat tego tak nie odczuwam bo w pracy sie wyładowuje potrafię za 8 godz więcej zrobic niż 3 ludzi za 10 godz.

No tak w pracy mam bardzo dużo odpowiedzialność i według mnie tak jak postępuje jest bardzo dobrze bo staram sie zeby wszyscy mieli dobrze w tym również ja. No ale czasami sie nie da z ludźmi rozmawiać jak nie przeklniesz kilka razy to nikt nie zrozumie.

A z dziewczyno to jest tak zawsze Jam wybuchnę powiem co myśle to mamy dzień ciszy pozniej jakos głupio zagadany pozniej mamy romozwe na temat tego wszystkiego i zazwyczaj wychodzi na to ze ja mam racje. Ale wlasnie mam problem z nerwami chciałbym umieć nad tym panować i nawet jeśli jestem z czegoś nie zadowolony to potrafić o tym rozmawiać.

I główny morał z tego wszystkiego to tak jest ze zawsze chce dobrze ale przez moje nerwy itd wychodzę na jakiegoś pojebanca

Odnośnik do komentarza

Kowalskiiii
No tak to mamy tu dyskutować na temat mojego związku mojej pracy itd czy na temat z kad sie biorą moje nerwy i jak sie z nimi radzić

Wszystko na ten temat zostało już tu napisane ,przeczytaj jeszcze raz i może z czegoś skorzystaj,
a najlepiej porozmawiaj z psychologiem, forum to nie to samo co rozmowa w cztery oczy ze specjalistą.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość taranka

Ja mam tylko w pracy stres , nie zawsze ale czasami są takie sytuacje, że muszę wziąć ziołowy nervomix control na uspokojenie się ;) Spokojna jestem, nie zawracam sobie głowy niepotrzebnymi sprawami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...