Skocz do zawartości
Forum

Potężna agresja, która pragnie znaleźć ujście


Rekomendowane odpowiedzi

Jak poradzić sobie z agresją, narastającą we mnie od pewnego czasu, wywołaną jak myślę wieloma życiowymi porażkami i kłopotami ze zdrowiem. Czasem fantazjuję o tym, że kogoś zabijam z zimną krwią, albo że robię komuś potężną krzywdę, męczy się strasznie przeze mnie, krew leci strugami a ja biję tępym narzędziem, kopię, walę na oślep czymś ciężkim, rozłupuję czaszkę, słucham jęków i skamleń, bardzo dużo zła i przemocy! Najczęściej w fantazjach pojawiają się osoby, które sprawiały mi problemy w przeszłości, ale pojawiają się też fantazje nt. zamordowania z zimną krwią bezdomnego ( nikt kimś takim się nie będzie zanadto przejmował), psychopatycznego, przepełnionego agresją napadnięcia kogoś bardzo bogatego w jego domu - na styl filmu Funny Games. Pojawiały się już zaczepki np. w pracy - psychiczne, delikatne fizyczne, zazwyczaj inicjowane nie przeze mnie!!!! Ale zło jest we mnie straszne i może znaleźć w końcu ujście. Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny, wpis nie jest żartem!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...