Skocz do zawartości
Forum

Kiedy mogę wykonać badania i ile będę czekać na wyniki?


Rekomendowane odpowiedzi

Byłam dzisiaj u ginekologa bo mam bardzo nieregularne cykle i ostatni normalny okres mialam 7 maja, pozniej 26 dnia cyklu jeden dzień i to skąpo krwawienia i po 34 dniach od tego znowu podobnie. To było jakoś 5 lipca a dzisiaj byłam u lekarza, powiedziała mi żebym zrobiła te badania gdzieś za tydzień (bo jej powiedziałam że 2 tygodnie temu to było bo nie byłam pewna) :( i teraz nie wiem kiedy to zrobić, badania krwi mi zleciła na różne rzeczy tam pozaznaczała na kartce którą mam dać w klinice. I z wynikami mam przyjsc do niej i wtedy ma mi dobrać antykoncepcję. I własnie o to sie najbardziej rozchodzi, ponieważ 24 lipca wyjeżdzam na tydzień i tam chciałam z chłopakiem mieć pierwszy raz, ale do tego wolę mieć plastry/tabletki a nie na samej prezerwatywie, czy mogłabym isc w poniedzialek na te badania i nie bedzie jakis wynikow zawyzonych/zanizonych? I ile mniej wiecej bym czekała na wyniki? Ponieważ jakbym dostała je w miarę szybko to w piątek bym poszła jeszcze przed wyjazdem na wizytę i bym dostała receptę i zastanawiam się jak to zrobić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...