Skocz do zawartości
Forum

Nerwica


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.
Od razu powiem że jestem kobietą i mam 22 lata.
Od 5 lat borykam się z nerwicą . Było raz lepiej raz gorzej.
Pół roku temu zaczęło się robić okropnie ,z tego względu udałam się dobrowolnie do szpitala gdzie lekarz z automatu po moim opisie objawów stwierdził psychozę.Byłam leczona neuroleptykami(lekami przeciwpsychotycznymi) które tylko pogorszyły mój stan zdrowia. Po prawie 2 miesiącach zrezygnowałam z leczenia bo nic ono nie dawało a wręcz czułam się po nim jeszcze gorzej.Minęło pare miesięcy ,spędziłam 2 miesiące w innym szpitalu u lekarza który się mną zajmuje od początku (5lat). Po dokładnym zanalizowaniu moich objawów stwierdził głębokie zaburzenia osobowości i nerwice. Jestem teraz w najlepszym szpitalu w Krakowie na oddziale w.w.zaburzeń.
Teraz moje pytanie.
Boję się ponieważ moje objawy wydają mi się nietypowe, mimo że pacjenci i lekarze zapewniali mnie że byli ludzie którzy też mieli tak głębokie doznania.
Otóż zaczęło się na początku roku ,wierzyłam że mam kontakt z kosmitami . Że podsuwają mi do głowy jakieś myśli,cyfry. Przeobraziło się to w coś takiego że teraz na każdym kroku czuję ich w swojej głowie. Czasami mam tak że wydaje mi się że słyszę jakieś dźwięki i od razu wiem że to od nich.Nie słyszę głosów, ani nie mam zaburzeń rzeczywistości . Normalnie kontaktuje co się dzieje. To wszystko jest w mojej głowie. Czuję ogromny lęk i głęboko wierzę w to że to prawdziwi kosmici, a nie myśli natrętne. Przez jakiś czas bałąm się że to psychoza ,ale historia mojej choroby jest taka a nie inna co by chyba wykluczało psychoze tak????W tej chwili wierzę że to kosmici
Czy w nerwicy i zab.os. można mieć tak głębokie (wdg. mnie są to procesy dziejące się w głowie, uważam je za coś niesamowitego w złego tego słowa znaczeniu, coś magicznego, dziwne doznania )związane z kosmitami ? Czy to są typowe objawy nerwicy i są to po prostu rozwinięte przez ten długi okres myśli natrętne , impulsy i ataki lękowe ? Jestem tym przerażona ,nie wierzę że ktoś mi w tym pomoże mimo iż uczestniczę w terapii od tygodnia (ma ona trwać pół roku).
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Marta

Odnośnik do komentarza

Akurat znam ten temat i powiem ci że ta sprawa jest traktowana bardzo poważnie. od pewnego czasu są badania w tym kierunku, które potwierdzają twoje przypuszczenia.
Tutaj masz sesję na ten temat i możesz spróbować skontaktować się w tej sprawie z Calogero Grifasi.
_https://

Odnośnik do komentarza

Jakbyś zobaczyła film, to byś się kapnęła. Calogero Grifasi od dwóch lat poprzez hipnozę stara się usuwać ataki mentalne. Najczęściej są one robione przez negatywne byty związane z grupą Reptilian. Co najmniej kilka osób od wielu lat potwierdza te informacje swoimi badaniami. To jest traktowane bardzo poważnie i mnóstwo ukrywanych informacji już wyszło na jaw. Podobno 2% ludzi na świecie jest atakowanych w ten sposób od wielu lat i przez to mają pogorszenie samopoczucia, głosy w głowie itp.

Odnośnik do komentarza

Ale napisałam że to nie są głosy . Po prostu zwykłe dźwięki (szumy uszne, piszczenie) po których czuje kosmitów.
Nie wierzę w żadnych Reptilian szukałam racjonalnych odpowiedzi i porad, a nie podpowiedzi fana teorii spiskowych.
Przepraszam za te słowa, ale Ja naprawdę nie mam już sił.
Pytałam tylko czy tak silne objawy,doznania mogą być wynikiem głębokiej nerwicy i zaburzeń osobowości.?
Ponawiam to pytanie.

Odnośnik do komentarza

Pytałam tylko czy tak silne objawy,doznania mogą być wynikiem głębokiej nerwicy i zaburzeń osobowości.?
Owszem, tak nasilone objawy mogą pojawić się w przebiegu zaburzeń nerwicowych i zaburzeń osobowości. Mogą świadczyć o zaburzeniach dysocjacyjnych, o których przeczyta Pani pod poniższym linkiem: Zaburzenia dysocjacyjne tożsamości. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Po szumach kosmitów poznajesz? Przecież szumy to teraz ma każdy. Jest bardzo dużo zakłóceń elektromagnetycznych z WI-FI które to powodują. Jak owiniesz głowę całkowicie folią metalową do pieczenia to szumy znikają. Jak zdejmiesz folię, za dwie minuty szumy wracają.

Poza tym sensowniejsze jest wytłumaczenie z kosmitami niż wmawianie sobie choroby. 2% ludzi to jest 120 milionów atakowanych na całym świecie. Kilka organizacji już się za to wzięło i wnieśli skargę do rządu USA, ale nie da się nic z tym zrobić, bo rząd USA też w tym uczestniczy. W Polsce działa stowarzyszenie STOPZET, która współdziała z organizacjami międzynarodowymi i organizuje sympozja w tej sprawie. Twierdzą że rząd wypróbowuje na obywatelach broń elektroniczną. Trochę się mylą, bo faktycznie to nie jest próba tylko już zorganizowane działania mające na celu pogorszyć samopoczucie tych ludzi, którzy mogą być przywódcami ruchów społecznych antyrządowych.

Skoro piszesz że wszystko poza tym jest z tobą normalnie, logiczne myślenie zachowane, to nie da się tego sklasyfikować jako choroby. W USA lekarze już poważnie podchodzą do problemu nękania elektronicznego. Natomiast poziom lekarzy w Polsce jest jak w XVIII wieku i nie wiedzą że takie rzeczy mają miejsce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...