Skocz do zawartości
Forum

Odstawienie tabletek, ciąża ? a może coś innego ?


Rekomendowane odpowiedzi

, brałam tabletki antykoncepcyjne od grudnia 2015 roku do kwietnia b.r 27 kwietnia wzięłam ostatnia tabletkę a 28 dostałam miesiączke, z tego wynika ze 25-26maj  powinnam dostać okres, zawsze w tym samym dniu co mam dostać okres mam brązowe plamienia i po kilku godzinach dopiero okres, ale zawsze w Tym samym dniu, z czego brązowych plamien dostałam 29 maja jakoś ok 2-3w nocy wiec okres powinnam mieć do wczoraj wieczora max,  po tych plamieniach dostaje okres mniej więcej po 5-6 godzinach, a okresu jak nie ma tak nie ma, miałam na papierze czerwone ale nic poza tym na wkladce tego nie widac, zawsze tydzień przed miesiączka, bolały mnie piersi a w dniu plamienia kręgosłup i brzuch a teraz kompletnie nic. Kochamy się z moim facetem regularnie, kończy we mnie, ale według starych obliczeń były dni niepłodne a według nowych to mogłby by być nadal płodne, nie boje się ciąży nawet bym chciała być w ciąży, a mój facet tym bardziej by chciał mieć dziecko, i zastanawiam się czy warto robić test ciążowy skoro mam te plamienia ? Ale jednak jest możliwość ze jestem w ciąży, ale wyczytałam tez ze mogą być problemy z miesiączka po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Może być nieregularny lub występować, plamienie..

Napisałam strasznie chaotycznie ale mam nadzieje ze ktoś zrozumie to co napisałam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...