Skocz do zawartości
Forum

Jaki lek na uspokojenie bez recepty ?


Gość błagam56

Rekomendowane odpowiedzi

Gość błagam56

Witam,mam 17 lat i chyba mam depresję,lęki depresyjne.Od dawna jestem bardzo nerwowy,przejmuje się każdą błahostkom,często się stresuje.Ale jakoś do tego się przyzwyczaiłem.Ale ostanio umarł mój sąsiad,powiesił się.Strasznie mnie to przybiło choć to nie moja rodzinna i dobrze go nie znałem.Jednak nie on sam siedzi w mojej głowie tylko ta śmierć.Od tego czasu jak się dowiedziałem,a było to pare dni temu dziwnie się czuję,jestem jakiś przygnębiony,chodzą mi po glowię dziwne myśli(np.samobójstwo-raz o tym na początku pomyślałem ale odrazu sam sobie powiedziałem jaki ze mnie dureń)O tych paru dni nie mogę się na niczym skupić(nauka,rozmowa czy choćby oglądanie telwizji) cały czas ma to we głowie.Może dlatego że jakos strasznie to sobie wyobrażałem i teraz siedzi to w mojej psychice.Co zrobić,nie chce o tym mówic rodzicom bo raczej powiedzą że za bardzo się przejmuje wszystki(moze cos w ty jest)ale jak coś wejdzie do glowy to nie łatwo to wyrzucić od tak i zapomnieć.Może jakaś "terapia" domowa.Jakieś środki uspokająjace (np.nerwomix,kalms itp) czy jakieś antydepresyjne np.deprim bez recepty,są to leki ziołowe.Czy warto je brac brał je ktoś kiedyś,może cos polecicie abym się z tego wyrawał.Chce być taki jak dawniej albo jak moja rodzinna nie przejmuje się na zapas oc wszyscy jestesmy dosyc nerwowi ale z całem 6 osobowej rodzinny to ja jestem najbardzie nerwowy,wrazliwy.przejmuje się wszystkim,każdą błahoste przezywam.Cały zcas myslę na moimi dolegliwosciami,wymyśłame nie wiadomo co/Bardzo proszę was o pomoc i odrazu z całego serca dziekuję.I przepraszam za błędy ortograficzne :)

Odnośnik do komentarza
Gość błagam56

Witam.Potrzebuje jakiegoś leku uspokajającego lub antydepresyjnego bez recepty jakiś wyrób zielarski,co polecicie dla 17 latka.Potrzebuje czegoś dobrego na uspokojenie,wyciszenie wewnętrzne.Słyszałem że dobry jest Nerwomix czy Kalms.A o Depresimie co sądzicie.Brał ktoś to lub cos innego prosze o opinie.Pomaga czy nie,są skutki uboczne ?

Odnośnik do komentarza

Nie jest łatwo udzielać rad za pośrednictwem internetu skoro problem ogólnie dotyczy psychiki .Dobrze by było porozmawiać z psychologiem i wspólnie dojść do tego jakie są przyczyny. Piszesz, że chciałbyś , by było jak dawniej. Może w Twoim życiu coś się wydarzyło , albo ma to związek z dojrzewaniem. To chyba byłoby najlepsze wyjście. Samemu nie będzie łatwo wyjść z tego stanu , tym bardziej , że nie masz z kim porozmawiać. Niezależnie możesz próbować suplementów typu Deprim. Można poczytać książki na temat samodoskonalenia. Jest to popularna literatura z dziedziny psychologii i wielu pomogła spojrzeć na własne problemy. Są fora internetowe dla nerwicowców i ludzi z depresją. Dobrze jest się zarejestrować na takim forum, gdzie często osoby w Twoim wieku piszą o swoich problemach i wymieniają się doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...