Skocz do zawartości
Forum

wydzielina z nosa


Matheoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

W ostatnie dni walczę z chorobą - byłem u lekarza i jest to zwykłe przeziębienie, które trzeba wyleżeć, co też czynię.

Dzisiaj z rana, chciałem wydmuchać nos, ale przez ostatnie dni miałem z tym problem. Dzisiaj natomiast, wydmuchałem jakąś tkankę (bardzo dużą tkankę). Bardzo mnie to zaniepokoiło, ponieważ wygląda to nieciekawie z krwią.
Czy ktoś wie, co to jest, i czy powinienem ponownie pójść do lekarza?

Dodaję zdjęcie:
UWAGA JEST TO NIEPRZYJEMNY WIDOK

monthly_2017_04/wydzielina-z-nosa_4639.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Alegrana

Też jestem na końcówce choroby; nie mam już zatkanego nosa ani kataru, a wysmarkałam kolejny raz jakby „makaron spagettii” i ciągnąć to palcami szło i szło i czułam to az w zatokach! Czy ktoś wie co to jest? Albo może ktoś też, jak ja, przeżył życiowy szok :O ? Pierwszy raz w życiu z czymś takim się spotkałam…

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska

Witam. Od czasu przechorowania na Covid-19  mam to cały czas. Zauważyłam nasilenie przy wysiłku fizycznym, noże też na tle ciśnieniowym. Dokładnie tak to wygląda jak wydmuchuję nos. Lekarz mówił, że to minie. Ale nie mija i mam to od 3 miesięcy conajmniej. Również zachodzę w głowę, co to jest, nigdy wcześniej tego u siebie nie zauważyłam, także sama jestem ciekawa… ?

Zdrowia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.03.2022 o 10:09, Gość Ciekawska napisał:

Witam. Od czasu przechorowania na Covid-19  mam to cały czas. Zauważyłam nasilenie przy wysiłku fizycznym, noże też na tle ciśnieniowym. Dokładnie tak to wygląda jak wydmuchuję nos. Lekarz mówił, że to minie. Ale nie mija i mam to od 3 miesięcy conajmniej. Również zachodzę w głowę, co to jest, nigdy wcześniej tego u siebie nie zauważyłam, także sama jestem ciekawa… ?

Zdrowia wszystkim!

Od czasu szczepienia na C19 mam to samo i choruje non stop kaszel katal takie g... jak wyżej z nosa wychodzi. Żałuję że się w ogóle szczepilem

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.04.2022 o 07:14, Gość Heniek napisał:

Od czasu szczepienia na C19 mam to samo i choruje non stop kaszel katal takie gówno jak wyżej z nosa wychodzi. Żałuję że się w ogóle szczepilem

Ja to samo :/ Wciąż chora jestem po szczepieniu ! Już 4x a wcześniej chorowałam raz na 2-3 lata. Przeziębiona byłam może z 3x na 5 lat … 

Odnośnik do komentarza

To jest ropa połączona z wydzieliną zatokową(tą nawilżającą), a krew pojawiła się przez podrażnienie śluzówki. Jeśli taka ropa się pojawia pare razy, to sugeruje zapalenie zatok i takie "odchorowywanie" dłużej jak tydzień jest niebezpieczne i lepiej iść jeszcze raz do lekarza, bo może wejść na uszy i opony mózgowe. 

Ale taki glut nie jest niczym niezwykłym w zapaleniu zatok. Może wywoływać odruchy wymiotne z rana jak spłynie bliżej gardła. Lepiej go wysmarkać lub wyharczeć. 

Z takich aptekowych leków na zapalenie zatok, całkiem dobrze (przynajmniej mi) pomaga Sinulan forte. Szybciej ta wydzielina się odkleja, a to ważne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...