Skocz do zawartości
Forum

Owłosienie na twarzy, dłoniach...pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziewczyną , mam 18 lat. Zawsze miałam kompleksy z powodu mojego wyglądu tzn. chodzi o nienaturalnie duze owłosienie w takich miejscach jak dłonie, uda, brzuch... Bardzo się wstydzę i z biegiem czasu jest coraz gorzej. W ostatnim czasie mam jakąs obsesję na tym punkcie, bardzo się martwię poniewaz zauważyłam coraz większe owłosienie na twarzy! A nigdy nie miałam takich włosków, nigdy...A teraz to staje sie coraz bardziej widoczne. Broda, policzki, ogolnie cała twarz we włoskach ( jasnych ale troche dlugich). Ja wogole jestem bardzo załamana, zszokowna, przybita. Dniami i nocami o tym myśle. Przeglądam kazde zdjęcie z moim profilem twarzy i patrze czy kiedys tak nie miałam. Patrze na kazdą dziewczynę, kobietę i przyglądam sie czy ona tez tak ma, spoglądam sie w lustro kilkadziesiąc razy na dzien...To jest paranoja ! Ja zaraz zwariuję. Nie nawidzę swojego ciała, czuję się bardzo nieatrakcyjnie, nie kobieco. Nawet pojawiają mi sie mysli samobojcze przez to. Robiłam badania hormonalne i wyszły w porzadku. Niedługo idę jeszcze do endokrynologa. Boję sie tego wszystkiego, nie chce brac jakich tabletek, nie chce jakis depilacji ( nie mam za bardzo na to pieniedzy) , chodzi o takich wizytach kosmetycznych. Boje się pogadac o tym z mamą, ona nic o tym nie wie. A ja juz nie wytrzymuję psychicznie. Do tego mam nawrót tradziku który leczę od ok. 5 lat. Nie mam juz siły na nic. Pomocy, co ja mam robic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...