Skocz do zawartości
Forum

Boję się


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to Twoja pierwsza wizyta u psychiatry? Rozumiem, że przed pierwszą wizytą mogą pojawić się wątpliwości i obawy, jednak naprawdę nie ma czego się bać. Psychiatra przeprowadzi na początku wnikliwy wywiad. Zapyta o objawy, problemy z jakimi przychodzisz, o choroby przebyte w rodzinie, o nałogi, o mysli samobójcze itp. Podejrzewam, że na pierwszej wizycie nie zapadnie decyzja o hospitalizacji. Dlaczego sądzisz, że lekarz może zasugerować leczenie w szpitalu?

Odnośnik do komentarza

Witam ponieważ mam myśli samobójcze już kiedyś się targnelam na życie, teraz do tego się "Tne" obwinia siebie o wszystko i wszystkich choć proboje z tym walczye nie daje rady śpię po 18 h bez przerwy nie oddaje moczu już od dużego czasu chodzę z workiem/bądź sama się cewnikuje i już miałam tabletki na depresję nie brałam ponieważ ciężko bylo mi ruszyć koniuszkiem palcem a co dopiero wstać a jak mnie naszło po dobie czy 2 bez wyjścia z łóżka to wzięłam cała paczkę ich chciałam skoczyć do tego dołożyłem lekki na zbycie ciśnienia i przeciwbólowe.. Nie radzę sobie sama z sobą, nie poznaje siebie. Szukam jakiś informacji w internecie na ucieczkę od problemów, kuje się w żyły aby nie bolało i odejść bez bólu tak moja 1 wizyta u psychiatry może nie powiem mu wszystkiego hm.. Ale wtedy jaki sens tam iść. :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...