Skocz do zawartości
Forum

Ellaone


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) może któraś miała podobna sytuację :) mój przypadek wygląda tak ze dzień po okresie pękła na prezerwatywa I wszystko zostało W środku :(...od razu pobieglam po tabletkę ella one . wzięłam ja 3 h po stosunku . moje cykle twaja około 26\ 28 dni . strasznie się boję ze mogę byc W ciąży .. Ale czytałam też ze zaraz po okresie są dni nieplodne I środowisko kwaśne zabija plemniki plus ta tabletka ella one powinna pomoc . jak myślicie jaką jest szansa ze nie jestem w ciąży . czekam na okres ma się pojawić za 3 dni . test narazie negatywny. Pozdrawiam I czekam na wasza opinie :) A najlepiej jakiegoś eksperta :)

Odnośnik do komentarza

Ellaone działa do 5 dni po stosunku, więc powinno być ok po wzięciu jej w ciągu tego czasu. A jak wzięłaś 3 h po już w ogóle nie ma co panikować na razie. Ja akurat mam doświadczenia z tymi 3 dniowymi, za to z braniem co najmniej dobę po, więc można by powiedzieć że "o wiele bardziej pesymistyczny scenariusz", patrząc z obu stron naraz :D, a wszystko było w porządku.
Aha, i to że okres nie przyjdzie po takim czasie jak do tej pory samo w sobie nic nie znaczy, bo takie tabletki z powodu hormonów które zawierają mogą go przesunąć w czasie, również kompletnie zmieniać przebieg cyklu, ja tak np miałam, i z tego co słyszałam wiele innych kobiet też. Zdarza się niektórym że im się potem przesuwa "tylko" dlatego, że się stresują tą sytuacją, nawet o tydzień czy dwa.
Test jest negatywny, i to po takim czasie, to już w ogóle chyba musiałby być jakiś "cud", żebyś zaszła w ciążę, także "mało prawdopodobne" to jak dla mnie za mało powiedziane :D

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Może kogoś wesprze moja historia 🙂

Przyjęłam Ellaone w 7dn cyklu, niestety antykoncepcja w formie prezerwatywy zwiodła. Bezpośrednio po przyjęciu tabletki nie miałam żadnych objawów, nie miałam też krwawienia po zażyciu. 

Natomiast ostatnie 2 tygodnie to był horror nie wiem czy to zaburzenia hormonalne, czy sama się nakrecalam z powodu strachu czy tabletkami zadziałała..

Strasznie tkliwe piersi, bóle podbrzusza, pleców. Okres finalnie spóźnił się 5 dni. Tabletka działa 😊 Natomiast mam nadzieję, że już nigdy nie będę w takiej sytuacji. Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...