Skocz do zawartości
Forum

Pozytywne i negatywne testy ciążowe


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Opisze swoją sytuacje może któraś z pan miała podobnie. Otwórz ostatni okres miałam 6 albo 7 lutego. Miałam dużo stresów związanych z choroba i operacja córki do tego zmianę klimatu. Okres przesunął się o dzień czy dwa. Do stosunku z mężem do końca doszło 17 lutego. Pare dni po stosunku zaczęło mnie bolec podbrzusze. Oczywiście nie wytrzymałam i 6 dni po stosunku zrobiłam test który wyszedł negatywny. Poczekalam i 10 dni po stosunku zrobiłam neatepne. Kupiłam pięcio pak testów ciążowych. I każdy wyszedł pozytywny. Robiłam od 10 dnia stosunku do 13 dni. W kolejne dni zrobiłam jeszcze dwa wyszły już negatywne. Były już z innej firmy niby lepsze i droższe ... podbrzusze nadal bolało raz całe raz z jednej strony a raz z drugiej. Co jakiś czas czułam mdłości. Pierś trochę bolą. Wszystkie objawy do dnia dzisiejszego. Wczoraj byłam u lekarza a dodam ze nie mieszkam w Polsce Wiec badania krwi są tutaj zadkoscia i inne badania. Ale jakimś cudem się udało i od razu zrobili badanie moczu z którego wyszło jakieś zapalenie i dostałam bezpieczne dla ciąży tabletki. Pobrali krew ale na wyniki muszę czekać jakiś czas .. wczoraj powtórzyłam test również wyszedł negatywny. Okresu jeszcze nie dostałam. Sama nie wiem co mam o tym myśleć ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...