Skocz do zawartości
Forum

Prośba o Waszą opinię.


Gość Etereta

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd pewność, że trafił się jej kolejny niezdecydowany facet?
A może dopiero to, jest pierwszy, przyszły, kandydat na jej chłopak:P

do autorki- Wiesz mnie się wydaje, że wspólne życie to, nie kwestia chodzenia wszędzie za rączkę, odcinania od znajomych, oglądania razem seriali i chodzenia na zakupy. Ważne jest jednak, żebyście oboje oczekiwali tego samego.

Odnośnik do komentarza

,, Nie miej ze mną żadnych planów póki co,bo nie wiem czego chce ale chce sie z Toba spotykac i poznawać"
Niby szczere i logiczne, bo najpierw trzeba kogoś poznać, żeby ewentualnie planować wspólne życie, jednak słowa "bo nie wiem czego chce", są dość asekuranckie.
Zastanawiam się jednak, skąd u niego tak stanowcze wyznanie.
Istotne jest to, jak długo się znacie i spotykacie, a także twój stosunek do niego.
Jeśli znacie się stosunkowo krótko, a ty chciałabyś już deklaracji, do tego nie ukrywasz, jak bardzo ci na nim zależy, to jego wyznanie miało być kubłem zimnej wody, żeby ostudzić twoje zapędy.

Odnośnik do komentarza

Etereta, jeśli znasz tego mężczyznę dość krótko i dopiero się poznajecie, to nic dziwnego, że nie chce składać wzniosłych deklaracji co do przyszłości Waszej relacji. Potrzebuje czasu. Jeśli jednak znacie się już jakiś czas, a on nadal nie wie, czego chce, to jego słowa są bardzo asekuranckie na zasadzie: "Nie oczekuj ode mnie zbyt wiele, bo nie chcę się angażować".

Odnośnik do komentarza

Nie chce sie angażowac. Chce Cie poznać ale widocznie sam nie wie jeszcze czego chce. I teraz tak... jak mu sie zachce to moze stworzy kiedys zwiazek a jak nie lub mu sie trafi lepsza to Cie oleje. Mi to wyglada na coś takiego. Jak dla mnie tragedia.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...