Skocz do zawartości
Forum

Skaza białkowa u dziecka


Gość iziaekstra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iziaekstra

witam, mam synka który właśnie kończy 6 miesiecy - od 2 m-ca jest na nutramigenie (skaza białkowa - kropki na buzi, zielone kupki i ogólnie niespokojne dziecko) - ma wprowadzone wszystkie słoiczki po 4, 5 miesiącu - zupki i owoce, obiadki również te z mięsem - kleiki i kaszki - z uwagi ze odmawiał picia samego mleka w dzień (potrafił nie jesc po 12 h i dłuzej a butelki niechciał) - zgodnie z zaleceniami dotaje tez poł łyzeczki kaszy manny codziennie - teraz powinnam dawać żółtko ale czytam bardzo sprzeczne informacje - jedni piszą dawać pół co drugi dzien inni że absolutnie nie wolno - to samo z jogurtami - jedni zeby spróbować inni że nie wolno - myślałam też o prowokacji ze zwykłym mlekiem modyfikowanym - mój pediatra to jak wiatr zawieje tak mówi i wszystkie decyzje podejmuje sama.. prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam, postaraj się zaufać swojej intuicji. Często jest to najlepszy doradca. Niestety mamy cały czas słyszą "dobre" rady odnośnie do wychowywania ich dzieci, ale niestety często są one sprzeczne, tak jak piszesz. Możesz spróbować podać dziecku nowy produkt, ale w niewielkiej ilości i stale obserwując, jak organizm maluszka reaguję. Jeśli coś będzie nie tak, zrezygnuj z pokarmu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...