Skocz do zawartości
Forum

Osłabienie, zaburzenia nastroju i brak energii


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam na nic checi, sil, nie usmiecham sie, probuje myslec pozytywnie ale to jest udawane, czasem mam napady humoru, ale chwilowe. Jestem martwy, mam psychologa w szkole, mama do niej poszla ale to nic nie daje, rozmawiamy sobie jak minal tydzien itd. w ogole mnie nie rozumie ani nie rozgryza, tydzien po pierwszej wizycie bylem pewny siebie i szczesliwy, naprawila mi psychike, a teraz jest tak jak wczesniej, chce byc szalony i pelen energii i odpalow, a ja tylko mysle ;/

Odnośnik do komentarza

Nie da się "naprawić psychiki w tydzień" ;) Psycholog nie jest w stanie sprawić, że nagle poczujesz się szczęśliwy i pewny siebie. Sam również musisz wykonać pracę nad sobą. I to na pewno wymaga czasu. Rozumiem, że jest Ci źle, kiedy wszyscy wokół wydają się być uśmiechnięci i pełni wigoru, a Tobie jest smutno i na nic nie masz chęci. W pierwszej kolejności zastanów się, co może być powodem Twojego obniżonego samopoczucia? Czy jesteś w stanie temu przeciwdziałać? Co Ci poprawia nastrój? I czego oczekujesz od spotkań z psychologiem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...