Skocz do zawartości
Forum

Amfetamina a sex


Gość Gruzja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
W dzieciństwie bylam wielokrotnie molestowana w tym przez ojczyma. Chyba to jest powód moich problemów. Nie mam satysfakcji z sexu. Nie mam orgazmu. Nie czuję ochoty na sex. Uporalam się z tym na tyle że mogę się kochać, ale zaspokaja to moją potrzebe bliskości a nie potrzeby fizyczne. Zawsze na początku boli, badanie ginekologiczne też zawsze boli. Do tej pory tylko jeden ginekolog się domyslil. Nigdy nie wiedzialam co w tym takiego fajnego i bylam odbierana jako zimna.
Rok temu pierwszy raz zazylam amfetamine. I nie żałuję. Z zimnej ryby zmienilam się w nimfomanke, zero bólu, pierwszy orgazm, chęci. Tylko martwi mnie że się uzaleznie. Nie chce. Ale co zrobić? ? Nie biorę już jakiś czas i znów ból i brak chęci.

Odnośnik do komentarza

Gruzja, masz za sobą trudną przeszłość. Byłaś molestowana seksualnie. To, czego doświadczyłaś jako dziecko, teraz odbija się na Twoim dorosłym życiu, m.in. w trudnościach w życiu seksualnym. Powinnaś to przepracować na terapii z psychoterapeutą. Na pewno zażywanie amfetaminy, która pozwala Ci się rozluźnić i sprawia, że odczuwasz przyjemność podczas seksu, nie jest sposobem na rozwiązanie Twoich seksualnych problemów. Powinnaś zgłosić się do dobrego seksuologa i podjąć psychoterapię. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...