Skocz do zawartości
Forum

Jak to interpretować? Proszę o pomoc


Wwiki123

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu pisałam w innym wątku że zostawił mnie facet. Zrobił to w bardzo przykry sposób . Sam nie potrafił do końca uzasadnić dlaczego tak zrobił a w końcu powiedział że coś się wypalilo. Ale do rzeczy
Dziś nad ranem niespodziewanie do mnie zadzwonil do mnie i mówi że mnie kocha i to bardzo , że odkąd nie jest ze mną to jest beznadziejnie i ze ciągle o mnie myśli . Jednak jak już wytrzezwial dalej potrzymywal swoje słowa ale powiedział że był pijany i chciał to z siebie wyrzucić ale nie chce mi mieszać w głowie bo nie wie czy chce wrócić . Teraz znów mam masakre w głowie. ...powoli się zbierałam a on nagle wszystko zburzyl po to aby znów mnie odrzucić mimo tego że mnie niby kocha i tęskni . I nie potrafi powiedzieć dlaczego tak jest . Co mam robić ?próbować walczyć czy kontynuować odbudowywanie życia bez niego ?

Odnośnik do komentarza

To jest trochę tak. Jak odszedł, to trochę zatęsknił. Bo czasem wam było miło, bo coś dla niego robiłaś, może za sexem zatęsknił - ciężko powiedzieć za czym. Mniejsza. A że alkohol to "wzmacniacz" odczuć (czyli po pijaku jest lepszy humorek, jak się ma humorek, jest większy agresor jak się ma agresor lub ma się większego doła jak się ma doła), to ci się wyryczał przez telefon... Kropka. Na trzeźwo tęskni tak, jak tęskni na serio więc jak już go olałaś, to się tego trzymaj. :)

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Skoro nie wie, czy chce wrócić, to może tego nie wiedzieć, przez następne dziesięć lat.
A ty będziesz czekała, łudząc się nadzieją, że może mu się zachce..
A nawet jak się zejdziecie, to on znowu może ci nagle powiedzieć - że się wypalił i nie wie czemu. A ty znowu będziesz przeżywała horror.
Zaczęłaś wracać do "normalności", więc nie daj się wkręcić w ten chory układ.
Trzymaj się, bądź silna.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jeżeli ktoś dzwoni do "ukochanej" osoby rano i do tego pijany, to nie wróży nic dobrego. Wygląda na to, że chciał tylko rozładować swoje rozterki i napięcia nie licząc się z tym, że możesz być zmęczona i zniesmaczona jego stanem. Wydaje mi się, że w przyszłości może być trudno o wzajemność w związku z taką osobą.
Pozdrawiam
Tekst linka

Odnośnik do komentarza

~kliso
Co sie mysli po trzezwemu,to sie wykrzyczy po pijanemu profesorze rafik,wiec moim zdaniem zebral sie na odwage po wypiciu,wiec Wwiki decyzja nalezy do ciebie ,ty go lepiej znasz niz my.

Sratatata - jak w Sylwestra ktoś pijany kogo pierwszy raz na oczy widzisz leci do ciebie i krzyczy "kocham was!" to faktycznie was kocha? Przestań... Po pijaku człowiek gada to, co mu ślina na język przyniesie. A obietnice złożone po pijaku nie mają pokrycia na trzeźwo...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się , dla mnie słowa mówione po pijaku również nie mają znaczenia ale później kiedy już wytrzezwial powiedział że mnie kocha ale nie wie czy chce wrócić . Postanowiłam jednak wrócić do stanu sprzed tego zdarzenia i kontynuować leczenie się z tego faceta gdyż mam.wrażenie że chce sobie zostawić otwartą furtkę na wypadek gdyby życie imprezowego singla mu się znudziło. Na dodatek cały czas pytał czy się z kimś spotykam, trochę jest jak pies ogrodnika.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...