Skocz do zawartości
Forum

Brak efektów odchudzania przy zdrowej diecie i ćwiczeniach


Gość Letmifi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat, 160 cm wzrostu i ważę 59 kg. Od mniej więcej dwóch miesięcy staram się wreszcie schudnąć. Jem chleb razowy, owoce, warzywa, piję wodę mineralną, zieloną herbatę i kawę. Dodatkowo codziennie robię ponad 100 brzuszków plus ćwiczenia rozciągające. I od tych 2 miesięcy moja waga ani drgnie, nic. Jestem załamana już, chodzę po forach, czytam, co jeść, co nie.. Gdy się nie odchudzałam i jadłam co tylko dusza zapragnie, to może miałam raptem 1 kg więcej, ale nie tyłam, a więc chyba zwyczajnie na darmo się katuję, już mam serdecznie dość, jak tak dalej pójdzie, to się poddam. Marzy mi się do wakacji schudnąć przynajmniej 5 kg... Ale chyba się na to nie zapowiada..

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze Twoja waga jest prawidłowa więc nie musisz koniecznie się odchudzać. Po drugie polecam Ci ćwiczenia aerobowe takie jak bieganie, jazda na rowerku stacjonarnym, skakanie na skakance, orbitrek, jazda na rolkach, bieganie na nartach biegówkach, pływanie, pajacyki, taniec.
Tu możesz się zapoznać z dokładnym opisem tych ćwiczeń:
Ćwiczenia aerobowe

Odnośnik do komentarza

Witam .Mam 19 lat 164 cm wzrostu i aktualnie wazę 63 kg . Mam pewien problem . Od 2 miesięcy jestem na diecie nie mam zadnej konkretnej diety , poprostu unikam tłustych potraw ograniczam słodycze , jem 3 -4 posiłki dziennie i piję dużo wody Pierwszy miesiąc spedziłam na fitness i siłówni i zgubiłam 8 kg . W drugim miesiącu nie było mnie stać na fitness dlatego postanowiłam nie zmieniac diety i cwiczyc w domu nie poddawając sie .Mija już miesiąc a ja stoje na wadze , Co mogę zrobić i dlaczego tak sie stało żę nie chudnę . Bardzo zależy mi na pozbyciu sie jeszcze kilku kg z tego wzgledu ze mam nadal oponkę na brzuchu i grube uda. Proszę o odpowiedz i z góry bardzo dziękuję !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...